وزیر آموزش و پرورش ضعف ها و کمبودهای موجود را اصلاح کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

وزیر آموزش و پرورش ضعف ها و کمبودهای موجود را اصلاح کند

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش ضعف‌ها و کمبودهای موجود را اصلاح کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش چندین بار در مجلس مطرح شد و فرصت دادیم تا فانی، ضعف‌ها و کمبودهای موجود را اصلاح کند.

جبار کوچولوای نژاد امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شمال استان تهران در بررسی عملکرد وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش بین وزارتخانه های دولت تدبیر و امید تاکنون نمره قبولی نگرفته است.

وی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش در بحث رسیدگی به حقوق و مزایای فرهنگیان، ساماندهی نیروی انسانی و سروسامان دادن به وضع بازنشستگان عملکرد خوبی را تاکنون ارائه نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش در بحث زیرساخت های تعلیمی و پرورشی در سر تا سر کشور ضعیف عمل کرده است، افزود: شمار زیادی از مدارس فرسوده هستند و در برخی شهرستان ها، این جنس زیرساخت ها متناسب با رشد جمعیت نیست.

کوچولوای نژاد با اشاره به اینکه زیرساخت های آموزش و پرورش در مسکن های مهر یک فاجعه بزرگ است، تصریح کرد: متأسفانه توجهی به زیرساخت های مسکن مهر نمی شود و ساخت واحدهای تعلیمی در آن روند بسیار کندی دارد.

وی با بیان اینکه متأسفانه وزارت آموزش و پرورش در این سیاست ها قادر نبوده انتظارات را برآورده کند، افزود: تعداد مدارس و درصد زیرساخت های تعلیمی باید متناسب با رشد جمعیت دانش آموز در شهرها و شهرستان ها بوجود آید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه چندین بار استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی مطرح شد و رأی هم آورد، اظهار کرد: فرصت دادیم تا دکتر فانی، ضعف ها و کمبودهای موجود در این حوزه را اصلاح کند.

— براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : دل انگيز خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در غريبی و فراق و غم دل پير شدم
««« »»»
ساغر می ز کف تازه جوانی به من آر

وزیر آموزش و پرورش ضعف ها و کمبودهای موجود را اصلاح کند

TT / 17 — TP / 6%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال