دختران بسکتبالیست کردستانی به مصاف باژوند بوشهر می روند


با دیگران به اشتراک بگذارید

دختران بسکتبالیست کردستانی به مصاف باژوند بوشهر می روند

خبرگزاری فارس: دختران بسکتبالیست کردستانی به مصاف باژوند بوشهر می‌روند

دختران بسکتبالیست کردستانی اواخر مهرماه به مصاف تیم‌های باژوند بوشهر و بال شیراز می‌روند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سنندج، با قرعه کشی رقابت های بسکتبال سوپرلیگ B زنان باشگاه های کشور، تیم های شرکت کننده اواخر مهرماه به مصاف حریفان خود می روند.

بر اساس این گزارش، این رقابت ها با شرکت ۹ تیم در ۲ گروه ۵ و ۴ تیمی به صورت رفت و برگشت و متمرکز به انجام رسانده میشود.

در گروه اول، تیم های هیأت بسکتبال مشهد، ستایش تهران، دانشگاه گلستان و آرارات اصفهان حضور دارند و زنان بسکتبالیست کردستانی با نام هیأت استان با تیم های بال شیراز، باژوند بوشهر، استقلال جنوب و نارسینا تهران در گروه دوم به رقابت توجه میکنند.

در هفته نخست دور رفت روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه در تهران تیم هیأت بسکتبال استان کردستان به مصاف باژوند بوشهر می رود و همچنین در روز جمعه ۳۰ مهرماه با تیم بال شیراز دیدار می کند.

هفته دوم این رقابت ها در دور رفت در روزهای ۱۲ تا ۱۴ آبان ماه به میزبانی شهر سنندج به انجام رسانده میشود و نماینده کردستان در مقابل تیم های استقلال جنوب و نارسینا تهران قرار خواهد گرفت.

در مخلوط تیم هیأت بسکتبال استان کردستان مونس علی پناه، پریس کرمی، سیران قادرنژاد، زهرا احمدی، روژین مجذوبی، عدالت نوری، کیژان شکری، سیمین طاهر نژاد، سیما فرزانه، پونه علی پناه، نساء سکونتی، شیرین بهمنی، آیدا گلمحمدی و منا شریفی قرار دارند.

گفتنی است، هیأت بسکتبال استان کردستان با بازیکنان بومی در این مسابقات شرکت می کند و سروه ضرغامیان سرمربی، منا بایکار مربی و ادیبه ویسی با عنوان سرپرست هدایت این تیم را بر عهده خواهند داشت.

*********************

گردآوری از: بيدار ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نکته دانی بذله گو چون حافظ شيرين سخن
««« »»»
بخشش آموزی جهان افروز چون حاجی قوام

دختران بسکتبالیست کردستانی به مصاف باژوند بوشهر می روند

TT / 23 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال