نمایشگاه های فاقد مجوز خودرو در تهران ساماندهی می شوند


با دیگران به اشتراک بگذارید

نمایشگاه های فاقد مجوز خودرو در تهران ساماندهی می شوند

خبرگزاری فارس: نمایشگاه‌های فاقد مجوز خودرو در تهران ساماندهی می‌شوند

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان ماشین استان تهران گفت: فروشندگان روزنامه‌ای خودرو قابل اعتماد نیستند و نمایشگاه‌های فاقد مجوز در این استان ساماندهی می‌شوند.

غلام حسین قاسمیان امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شمال استان تهران درباره کشفیات ماشین های دزدی ای در استان اظهار داشت: نیروی انتظامی به مخصوص اداره آگاهی، دام وسیعی برای سارقان خودرو نه تنها در استان تهران، بلکه در کشور پهن کرده است.

وی تصریح کرد: کشفیات بزرگ نیروی انتظامی به مخصوص اداره آگاهی، پیام های اهمیتی می داری برای مردمان دارد و این کشفیات هشداری بزرگ هم برای جامعه به حساب مییاید.

قاسمیان با تأکید بر اینکه مردمان برای تهیه کرد خودرو باید به نمایشگاه های در بر می داری مجوز مراجعه کنند، افزود: مردمان به فروشندگان روزنامه ای خودرو و اینشکلی دفاتر تهیه کرد اعتماد نکنند؛ زیرا قابل اعتماد نیستند.

نایب رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه ها و فروشندگان ماشین استان تهران با اشاره به اینکه حدود یک هزار نمایشگاه خودرو در استان تهران فعال بوده و در بر می داری مجوز هستند، تصریح کرد: اصالت خودروها در این نمایشگاه های مجوزدار تأیید شده است.

قاسمیان با بیان اینکه تعدادی از مراکز هم در فضای به فروش رسان خودرو بدون مجوز کار میکنند، افزود: این نمایشگاه ها معضلات زیادی را برای مردمان در تهیه کرد خودرو بوجود آورده اند.

وی با تأکید بر اینکه نقش ساماندهی نمایشگاه های ماشین بدون مجوز را در دستور کار داریم، اظهار کرد: نمایشگاه های بدون مجوز روی ریل معرفی قرار دارند و ساماندهی خواهند شد.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد****

نگارش از: لاله غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سپهر دور خوش اکنون کند که ماه آمد
««« »»»
جهان به کام دل اکنون رسد که شاه رسيد

نمایشگاه های فاقد مجوز خودرو در تهران ساماندهی می شوند

TT / 48 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال