آتش سوزی بربری محله قائم شهر تلفات جانی نداشت/ لزوم استفاده از کپسول در اماکن عمومی


با دیگران به اشتراک بگذارید

آتش سوزی بربری محله قائم شهر تلفات جانی نداشت/ لزوم استفاده از کپسول در اماکن عمومی

خبرگزاری فارس: آتش‌سوزی بربری‌ محله قائم‌شهر تلفات جانی نداشت/ لزوم بهره گیری از کپسول در اماکن عمومی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات مطمئنی شهرستان قائم‌شهر با اشاره به وقوع حریق در بربری محله قائم‌شهر گفت: آتش‌سوزی در بربری محله تلفات جانی نداشت.

محمد علی شیرسوار دقایقی پیش در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری فارسدر شهرستان قائم شهر با اشاره به اینکه آتش سوزی در عزاداری بربری محله شهرستان تلفات جانی نداشته است، اظهار کرد: با وجود اینکه ازدحام جمعیت زیاد بود ولی نیروهای آتش نشانی به موقع در محل حادثه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه دلیل آتش سوزی اتصال جعبه فیوز برق در قسمت استقرار بانوان بوده است، اضافه کرد: کپسول اطفاء حریق در اماکن مذهبی و تکایا لازم است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرستان قائم شهر تصریح کرد: معضل عمده در انجام این عملیات و کنترل آتش سوزی، تخلیه ناگهانی جمعیت عزادار بوده است.

شیرسوار خاطر نشان کرد: ماشین های عملیاتی آتش نشانی در سطح شهر مستقر بوده اند و از دو مسیر در کمترین وقت ممکن خود را به محل حادثه منتقل کردند.

وی در پایان با تأکید بر لزوم بهره گیری از کپسول آتش نشانی در اماکن عمومی گفت: وجود این کپسول قادر هست در صورت بروز حادثه از شدت و عمق فاجعه کاهش دهد و مانع گسترش حریق به مناطق دیگر می شود.

– نظرات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مقيم حلقه ذکر است دل بدان اميد
««« »»»
که حلقه‌ای ز سر زلف يار بگشايد

آتش سوزی بربری محله قائم شهر تلفات جانی نداشت/ لزوم استفاده از کپسول در اماکن عمومی

TT / 30 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال