متبرک شدن نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎آموزی کشور با پرچم سرخ حسینی


با دیگران به اشتراک بگذارید

متبرک شدن نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎آموزی کشور با پرچم سرخ حسینی

خبرگزاری فارس: متبرک شدن نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور با پرچم سرخ حسینی

همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور با پرچم بارگاه منزه سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) متبرک شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از استان گرگان، سه شنبه شب همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور با پرچم منزه بارگاه امام حسین (ع) متبرک شد.

رئیس کارگروه فرهنگی گردهمایی بسیج کردکوی در این مهمانی با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدلله (ع) اظهار داشت: هر کسی می‎خواهد بنده و عبد خداوند باشد باید بنده صالح بودن را در همه جوانب زندگی جریان دهد.

حجت‎الاسلام اویس فراتی با بیان اینکه حضرت ابوالفضل (ع) علاوه‎بر جنگ‎آوری و برخورداری از قدرت ارتشی عبد صالح خداوند بوده است، نقل کرد: اینکه کسی ارتشی باشد و از لحاظ بدنی و جسمانی خود را ورزیده و توانمند کند اما در معنویت و بندگی خداوند دچار کمبود شود، نکته قبول نیست.

رئیس کارگروه فرهنگی گردهمایی بسیج کردکوی با اشاره به نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور، ابراز داشت: در جهان امروز که استکبار دنیاای از پیشرفت‎ها و فناوری‎های روز در راستای نهادینه کردن فرهنگ نادرست، چپاول‎گریه کن و نابودی ارزش‎ها استفاده می‎کند طوری‎که برای تحقق این هدف به کودکان نیز رحم نکرده و مفاهیم ضد انسانی را در قالب‎های گوناگون خوراک کودکان، نوجوانان و جوانان می‎کند، پیشرفت و رشد علمی در کشورهای اسلامی بسیار ارزشمند است.

فراتی با بیان اینکه مردمان کشورمان با تأسی از مرام و معرفت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) باید پیشرفت‎ها و کشفیات علمی را در اختیار سایر کشورها گذارند، یادآور شد: با حرکت‎های این چنینی در خارج کردن کشورها از زیر یوغ استعمار و استکبار تاثیر خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه قیام امام حسین (ع) برای اصلاح امت پیامبر (ص) و احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده است، خاطرنشان کرد: اصلاح امت تنها برای عصر امام حسین (ع) و یا ویژه یاران آن حضرت نبوده است بلکه در عصر حاضر نیز هر کسی در جهت اصلاح خود یا دیگران کوشا باشد یک گام در مسیر امام حسین (ع) بر داشته‎ است.

رئیس کارگروه فرهنگی گردهمایی بسیج کردکوی تلاش ابوالفضل مازندرانی، دانشمند جوان اهل شهرستان کردکوی را در راه‎اندازی نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور بسیار ارزشمند خواند و تصریح کرد: امیدوارم این آزمایشگاه به برکت پرچم امام حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت اباعبدالله (ع) همیشه رو به پیشرفت بوده و از زیان‎ها و آفت‎ها دور باشد.

گفتنی است؛ نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎یاد گیری کشور در برج مهر سال جاری در شهرستان کردکوی راه‎اندازی شده است.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد*

گردآوری توسط: كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست
««« »»»
سخن شناس نه‌ای جان من خطا اين جاست

متبرک شدن نخستین آزمایشگاه پلاسمای دانش‎آموزی کشور با پرچم سرخ حسینی

TT / 60 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال