آخوند رهبر: هدف قیام امام حسین(ع) از بین بردن ظلم و حاکمیت عدالت بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

آخوند رهبر: هدف قیام امام حسین(ع) از بین بردن ظلم و حاکمیت عدالت بود

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا گفت: هدف قیام امام حسین(ع) برطرف کردن ستم و حاکمیت عدالت در جامعه بوده است.

تصویر و عکس   آخوند رهبر: هدف قیام امام حسین(ع) برطرف کردن ستم و حاکمیت عدالت بود

عبدالرزاق آخوند رهبر در مکالمه با خبرنگار تسنیم در آق قلادرباره اهداق قیام و نهضت امام حسین(ع) اظهار داشت: پیشنهاد قرآن همواره برطرف کردن ستم است و هدف امام حسین (ع) از قیام هم برطرف کردن ستم و حاکمیت عدالت در جامعه بود.

وی اضافه کرد: طغیان صهیونیست در همه ادیان چه مسلمین و چه دیگر ادیان اشاره شده و در وقت امام راحل و مقام معظم رهبری نیز آن را به دنیا شناساندند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا ادامه داد: وظیفه ما با توجه به اتفاقات منطقه عمل به قرآن، احادیث و رسول اکرم (ص) است و ما باید به قرآن و اهل بیت(ع) تمسک جوییم و وحدت خود را حفظ کنیم و فرهنگ وحدت سبب نجات مسلمانان است که این مقوله در قرآن نیز به آن اشاره شده است.

آخوند رهبر تصریح کرد: دشمن درصدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان چه شیعه چه سنی است و باید اختلاف را کنار قرار داده و با وحدت به قرآن و اهل بیت(ع) تمسک و عمل کنیم.

وی درباره ارادت قوم ترکمن اظهار کرد: قوم ترکمن به اهل بیت(ع) ارادت خاصی دارد و در اشعار مختومقلی فراغی هم مشهود است که از سالیان دور این قوم عاشق اهل بیت(ع) و امام حسین (ع) بوده و علاقه مندی خود را در سالیان دراز به امام حسین (ع) نمایان کرده است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا با اشاره به تداوم ارادت و محبت مسلمانان به امام حسین(ع) گفت: یکی از جنبه هایی که سبب شده است در عصر کنونی پس از قرنها ارادت و محبت مسلمانها به امام حسین (ع) روز جدید افزایش یابد شجاعت و دلاوری آن حضرت است و اینکه مسلمانان آگاهی میدارند که ایشان برای حفظ دین جد بزرگوارشان قیام کردند.

وی اظهار داشت: ترکمن ها در این ایام قرآن تلاوت می کنند و با صدای قرآن دل های خود را آرامش می بخشند و در کنار آن صدقه می دهند و اگر فرزندان شان بیمار شوند به اهل بیت(ع) متوسل می شوند.

————————————————

تهیه کننده : سوسن چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کاروان رفت و تو در خواب و بيابان در پيش
««« »»»
کی روی ره ز که پرسی چه کنی چون باشی

آخوند رهبر: هدف قیام امام حسین(ع) از بین بردن ظلم و حاکمیت عدالت بود

TT / 33 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال