اجازه نمی دهیم ایران بر سوریه تسلط داشته باشد


با دیگران به اشتراک بگذارید

اجازه نمی دهیم ایران بر سوریه تسلط داشته باشد

خبرگزاری فارس: اجازه نمی‌دهیم کشورمان بر کشور سوریه تسلط داشته باشد

وزیر مسکن کنونی و فرمانده سابق کماندوهای رژیم صهیونیستی در سخنانی کشورمان را بزرگترین تهدید و دشمن علیه اسرائیل نامید.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «یواو گالنت» وزیر امور ساخت و ساز و مسکن رژیم صهیونیستی و فرمانده سابق کماندوهای نیروی دریایی اسرائیل موسوم به «شایت -۱۳» نام یکی از سه یگان تکاوری فوق مخصوص نیروی دریایی ارتش اسرائیل که مسئولیت برخی عملیات نجات و ضد تروریستی ارتش اسرائیل را برعهده دارد، در اظهار نظری اعلام کرد که کشورمان بزرگترین تهدید علیه اسرائیل است و اجازه نمی دهیم این کشور بر کشور سوریه احاطه داشته باشد.

به نگاشته روزنامه «حییوم» این مقام ارشد اسرائیل در نقل کرد وگویی مفصل در پاسخ به یکی از سوالها مبنی بر بزرگترین تهدید به روز علیه اسرائیل نقل کرد: «کشورمان بی شک بزرگترین تهید علیه اسرائیل است. کشورمان دشمن ما است. این کشور منبع خرابکاری و رواج امور عقیدتی است. کشورمان از جمله عوامل اهمیتی می داری است که همواره علیه ما کار میکند. این کشور در ۵ جبهه از جمله در غزه،با حمایت از حماس و نیز دیگر گروه ها به مخصوص حزب الله علیه اسرائیل و اهداف ما فعالیت دارد.»

وی در بخشی دیگر اضافه کرد: «میل ایرانی ها به داشتن سلاح هسته ای کماکان پابرجاست. هرچند که نوسان هایی در مسیر اهداف آن ها وجود دارد. اما آن ها اینک در بیانیه هایی نحوه بهره گیری از سلاح های هسته ای را نیز اعلام کرده اند.»

یواو گالنت ادامه داد: «جورج. دابلیو بوش رییس جمهور پیشین ایالات متحده تهدیدی های منطقه ای که شامل تهران، بغداد، بیرون و دمشق هستند را محور شرارت نامید. این محور خطر بسیاری علیه اسرائیل دارد. البته مهار کشورمان بر کشور عراق کند است و از این بابت باید از فرآیندهای گوناگونی تشکر کرد.»

وزیر امور ساخت و ساز اسرائیل اضافه کرد: «اینک چالش جنون آمیزی در کشور سوریه وجود دارد و کشورمان سعی دارد از طریق حزب الله به آنجا دسترسی داشته باشد. این پروسه ما را نگران می سازد. اجازه نخواهیم داد کشورمان از طریق دیگر هنرپیشگان و با گسترش مرزهایش علیه ما عملیات ارتشی اجرا کند.»

وی در خاتمه عادی سازی روابط با کشور ترکیه را از دیدگاه خود از جمله اهدافی نامید که فعالیت کشورمان و حزب الله علیه اسرائیل را سخت تر می نماید.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد***

نگارنده: پريماه ط.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شعاع جام و قدح نور ماه پوشيده
««« »»»
عذار مغبچگان راه آفتاب زده

اجازه نمی دهیم ایران بر سوریه تسلط داشته باشد

TT / 66 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات