پاشازاده: مقابل کره جنوبی در حد تیم های اروپایی بازی کردیم/ نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

پاشازاده: مقابل کره جنوبی در حد تیم های اروپایی بازی کردیم/ نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم

خبرگزاری فارس: پاشازاده: مقابل کره جنوبی در حد تیم‌های اروپایی بازی کردیم/ نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم

باتجربه فوتبال ایران گفت: تیم ملی دیروز مقابل کره جنوبی بسیار خوب بازی کرد و در حد تیم‌های اروپایی نمایان ساخته شدیم.

مهدی پاشازاده در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برد تیم ملی مقابل کره جنوبی گفت: شرایط تیم ملی عالی است و نتیجه بسیار خوبی هم به دست آوردیم. ما دیروز مقابل کره جنوبی با نظم بودیم و به نظرم این تیم خوب ترین تیم ملی است که از وقت حضور کی روش در ایران تشکیل شده است. تیم ملی آنقدر خوب بود که مقابل کره جنوبی هر کاری دلمان درخواست، کردیم. خوب پاسداری کردیم، خوب هجوم کردیم و خوب موقعیت ساختیم. همه کسانی که بازی را دیدند اتفاق نظر دارند که اجازه خودنمایی به تیم کره جنوبی ندادیم. شاید اگر سردار آزمون زمین نمی خورد و موقعیت ها را از دست نمی داد ۲-۳ گل دیگر به کره جنوبی می زدیم.

وی در رابطه با اینکه شاید خیلی ها بردهای تیم ملی را اقتصادی آگاهی میدارند، ادامه داد: من ۳ سال پیش گفت و گوای کردم و نقل کردم تیم ملی در فاز هجوم خوب نیست و منطقی هم پاسداری نمی کند اما واقعا دیروز تیم ملی بی نقص بود و در حد تیم های اروپایی بازی کردیم. باید انصاف را مد نظر گرفت. ما از لحاظ آماری هیچ موقعیتی به کره جنوبی نداشتیم آنهم در حالی که این تیم ۱۵ لژیونر در تیم های خوب اروپایی دارند.

پاشازاده خاطرنشان کرد: کره خوب ترین مربی و خوب ترین امکانات را در اختیار دارد. ما دیروز موقعیت های خوبی به دست آوردیم و در حفظ توپ بسیار عالی فعالیت کردیم. دیگر از تیم ملی چه می خواهیم؟ حریف چه شانسی داشت؟

باتجربه فوتبال ایران در رابطه با اینکه کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی این نوید را می دهد که نصف راه صعود به جام دنیاای را گذراندیم، اظهار داشت: نصف قدم زدن خوب است اما کافی نیست. ما باید تمام راه را برویم. ما با کره جنوبی در این کشور و قطر بازی داریم و این را هم انتخاب بکنید که با ازبکستان باید در تهران بازی کنیم که این تیم بار پیش ما را غلبه کرد. چین را هم نباید دست کم بگیریم و باید آگاهی بداریم از پیش برنده نیستیم.

**براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارش: شروين س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلبر برفت و دلشدگان را خبر نکرد
««« »»»
ياد حريف شهر و رفيق سفر نکرد

پاشازاده: مقابل کره جنوبی در حد تیم های اروپایی بازی کردیم/ نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم

TT / 49 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال