نمایشگاه دست سازه های نوآموزان زنجانی برپا شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نمایشگاه دست سازه های نوآموزان زنجانی برپا شد

رئیس اداره تعلیم قبل دبستانی و دوره اول ابتدایی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان گفت: به عالیت هفته کودک نمایشگاه دست‌سازه‌های نوآموزان زنجانی برپا ‌شده است.

مسعود طغری نویس امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: همزمان با هفته کودک برنامه های گوناگون برای کودکان به انجام رسانده شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های هفته کودک براساس عناوین انتخابی برای این هفته بوده است، تصریح کرد: شعار هفته کودک در سال جاری «کودکان تشنه اند» برگزیده شده است.

رئیس اداره تعلیم قبل دبستانی و دوره اول ابتدایی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان با بیان اینکه هفته کودک سال جاری همزمان با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان بوده است، افزود: به عالیت همین تقارن برنامه ها نیز رنگ و بوی محرم گرفته است.

طغری نویس با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی مخصوص محرم عنوان کرد: برپایی نمایشگاه از دست سازه های نوآموزان از دیگر برنامه های این هفته بوده است.

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه هایی چون داستان خوانی و شعر نیز در این هفته اجرا شده است، افزود: مراکز قبل دبستانی و مدارس ابتدایی استان زنجان میزبان اجرای این برنامه ها بوده است.

رئیس اداره تعلیم قبل دبستانی و دوره اول ابتدایی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه براساس تعریف دنیاای از سن، خردسالی شامل افراد زیر ۱۸ سال است، گفت: در زنجان و سطح کشور برنامه های هفته کودک برای نوآموزان مقطع قبل دبستانی و دوره اول ابتدایی اجرا شده است.

طغری نویس خاطر نشان کرد: «خانواده و مهربانی در زندگی کودک امروز»، «باورهای دینی و مسؤولیت اجتماعی در زندگی کودک امروز»، «میراث فرهنگی و دوستی با طبیعت در زندگی کودک امروز»، «امنیت و تندرست در زندگی کودک امروز»، «دانش، آگاهی، کتاب و فضای جایزی در زندگی کودک امروز»، «گذشت و فداکاری در زندگی کودک امروز» و «شجاعت و سخاوت در زندگی کودک امروز» از جمله عناوین هفته کودک در سال جاری بوده است.

****************************

تهیه شده توسط: آذربانو خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چنان بزی که اگر خاک ره شوی کس را
««« »»»
غبار خاطری از ره گذار ما نرسد

نمایشگاه دست سازه های نوآموزان زنجانی برپا شد

TT / 31 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال