بازی های جذاب در اپلیکیشن تلگرام (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازی های جذاب در تلگرام

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس بازی های گیرا در تلگرام

آشنایی با بازی‌های تلگرامی

همان‌طور که در بسیاری از کانال‌های تلگرامی و سایت‌های خبری عنوان شده اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام در نسخه تازه خود به مدد ربات‌های داخلی یا همان Inline Bots به شما این امکان را می‌دهد تا بازی‌های تحت وب از نوع HTML5 را بدون نیاز به هیچ اپلیکیشن اضافه و از داخل تلگرام دعوتی و اجرا کنید.

اجرای این بازی‌ها در این شرایط به شما این امکان را می‌دهد تا امتیاز خود در بازی را با دیگر کاربران در گروه‌ها و صفحات چت خصوصی نیز به اشتراک قرار بدهید و به‌این‌ترتیب رکوردهای خودتان را در تلگرام تصویب بکنید.

کاربران متعددی با این توانایی تازه تلگرام آشنایی دارند، اما برای استفاده هرچه خوب تر از این توانایی باید با ربات‌هایی که از بازی‌های تلگرامی پشتیبانی می‌کنند آشنا باشید که در این ترفند قصد داریم یکی از این ربات‌ها را به شما شناسانیم. پس با ما همراه شوید تا بتوانید مجموعه‌ای از بازی‌های گیرا را در تلگرام اجرا کنید.

قبل از هر چیز مطمئن شوید تلگرام را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کرده‌اید.

یک صفحه چت تازه گشوده (می‌توانید پنجره گفت‌وگو با یکی از دوستانتان را گشایید یا با انتخاب نام خودتان، صفحه ارسال مطلب برای خودتان را گشایید)

واژه gamee@ را تایپ کرده و بعد از آن یک مرتبه کلید فاصله را فشار دهید تا عملیات جست‌وجو اجرا شده و ربات داخلی Gamee نتایجی از بازی‌های پشتیبانی شده را به شما به تصویر کشد. (چنانچه نتایجی برای شما به تصویر کشیده نمی‌شود واژه gamee@ را در کادر جست‌وجو وارد کرده و بعد از انتخاب ربات نکته نظر با این نام، روی Start فشار دهید تا بهره گیری از ربات فعال شود)

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بازی های گیرا در تلگرام

توجه: با تایپ واژه gamebot@ رباتی که تلگرام به‌صورت پیش‌فرض برای اجرای برخی بازی‌ها به کاربران شناسانده اجرا می‌شود و کلکسیون بازی‌های موجود در این ربات به شما به تصویر کشیده می‌شود.

با انتخاب هریک از بازی‌ها و فشار گزینه Play بازی اجرا شده و بعد از اجرای آن می‌توانید نسبت به ثبت رکورد خود در تلگرام اقدام کنید.

نکته: این ربات از حدود ۲۳ بازی پشتیبانی می‌کند که با فشار گزینه Explore Games از صفحه فهرست بازی‌ها، می‌توانید کلکسیون این بازی‌ها در دسته‌بندی‌های گوناگون را بینید.

__________________

گردآوری از : آزاده ی.

اینترنت و شبکه در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بود که مجلس حافظ به يمن تربيتش
««« »»»
هر آن چه می‌طلبد جمله باشدش موجود

بازی های جذاب در اپلیکیشن تلگرام (۲ عکس)

TT / 62 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال