صف دراز در کشور کانادا برای دیدن فروشنده اصغر فرهادی! + ویدیو


با دیگران به اشتراک بگذارید

صف طولانی در کانادا برای تماشای فیلم فروشنده! + ویدیو


تصویر و عکس صف طولانی در کشور کانادا برای تماشای فیلم به فروش رساننده! + ویدیو

استقبال از فیلم به فروش رساننده در جشنواره ونکوور بسیار جالب بود و علاقه ایرانی ها به فیلم های جناب آقای اصغر فرهادی را نمایان میکرد.

نمایش فیلم به فروش رساننده در جشنوراه ونکوور

فیلم سینمایی «به فروش رساننده» به کارگردانی جناب آقای اصغر فرهادی روز دوشنبه نوزدهم مهرماه در جشنواره ونکوور در حالی روی پرده رفت که صف طولانی علاقه مندان برای تماشای آن جلب دقت میداشت.

در ادامه حضورهای دنیاای «به فروش رساننده» در فستیوالهای گوناگون، فیلم فرهادی به تازگی در غرب کشور کانادا و در شهر ونکوور روی پرده رفت.

دوشنبه شب نوزدهم مهرماه همزمان با دهم سپتامبر برای اولین بار این فیلم در جشنواره ونکوور به نمایش درآمد و صف علاقه مندان برای تماشای فیلم فرهادی, بسیار طولانی بود.

جشنواره فیلم ونکوور به مدت دو هفته به انجام رسانده میشود. این جشنواره که از سال ۱۹۸۲ آغاز به فعالیت کرده از سوی اجلاس جشنواره بین المللی فیلم ونکوور بزرگ که یک نهاد غیرانتفاعی ایالتی و سازمان خیریه ای فدرالی است، اداره می شود.

«به فروش رساننده» در حال حاضر در سینماهای تهران و شهرستان ها روی پرده است و فروش آن در مدتی کمتر از یک ماه و نیم به بیش از ۱۱ میلیارد تومان رسیده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال