حشد الشعبی: واکنش ما تکان دهنده خواهد بود/ خواهیم فهیمد چه کسی باید حدش را نگه دارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

حشد الشعبی: واکنش ما تکان دهنده خواهد بود/ خواهیم فهیمد چه کسی باید حدش را نگه دارد

سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی کشور عراق خطاب به رئیس جمهور کشور ترکیه نقل کرد که در میدان مشخص می شود که چه کسی باید حد خود را نگاه دارد.

تصویر و عکس   حشد الشعبی: واکنش ما تکان دهنده خواهد بود/ خواهیم فهیمد چه کسی باید حدش را نگه دارد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از المیادین، احمد الاسدی سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی کشور عراق در واکنش به اظهارات اردوغان علیه حیدرالعبادی نخست وزیر کشور عراق بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: به اردوغان می گوییم که واکنش ما تکان دهنده است و در میدان هنگام نبرد نمایان خواهیم کرد و آنجا مشخص خواهد شد که چه کسی باید حد خود را آگاهی بدارد.

قبل از این نیز دفتر حیدر العبادی نخست وزیر کشور عراق سخنان امروز رجب طیب اردوغان رئیس جمهور کشور ترکیه را غیرمسئولانه خواند.

"رجب طیب اردوغان" رئیس جمهور کشور ترکیه روز سه شنبه خطاب به حیدر العبادی نخست وزیر کشور عراق نقل کرد: باید حد و حدود خودت را نگه داری.

وی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: ما عملیات خود را در شمال کشور عراق ادامه می دهیم و ارتش کشور ترکیه از العبادی دستور نمی گیرد.

رئیس جمهور کشور ترکیه اضافه کرد: ما برای محافظت از مرزهای خود و انجام عملیات ارتشی نیاز به اجازه هیچ کس نداریم.

دولت کشور عراق بارها بر لزوم خروج نیروهای کشور ترکیه از این کشور تاکید کرده است و شخصیتهای گوناگون سیاسی، حزبی و ارتشی نیز خواستار خروج این نیروها شده اند.

دولت کشور ترکیه در حالی ادعای مبارزه با تروریسم در خاک کشور عراق را دارد که مرزهای این کشور برای عبور و مرور تروریستها به سمت کشور سوریه و کشور عراق باز است و این کشور انواع مدد های مالی و تسلیحاتی را در اختیار این تروریستها میگذارد.

****نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود****

نگارش از: بيژن د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به پير ميکده گفتم که چيست راه نجات
««« »»»
بخواست جام می و گفت عيب پوشيدن

حشد الشعبی: واکنش ما تکان دهنده خواهد بود/ خواهیم فهیمد چه کسی باید حدش را نگه دارد

TT / 65 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال