بدشاسنی های شرکت سامسونگ: ممنوعیت فروختن تلفن همراه نوت ۷ در قاره اروپا و کشور استرالیا


با دیگران به اشتراک بگذارید

بدشاسنی های سامسونگ: ممنوعیت فروش گوشی نوت ۷ در اروپا و استرالیا


تصویر و عکس بدشاسنی های شرکت سامسونگ: ممنوعیت به فروش رسان گوشی نوت 7 در اروپا و استرالیا

گویا بدشانسی های شرکت سامسونگ ادامه دارد و به فروش رسان گوشی نوت ۷ بعد از امریکا در استرالیا و اروپا نیز به حالت تعلیق درآمده است!

به فروش رسان گوشی نوت ۷ تعلیق شد

مقامات شرکت سامسونگ رسما تأیید کردند به دنبال انفجار مجدد نوت ۷ برنامه به فروش رسان و جایگزینی فبلت پرچم دار ۲۰۱۶ کمپانی کره ای را در هلند به حالت تعلیق در آورده اند.

بعد از پخش خبر تعلیق عرضه نوت ۷ در هلند، سم موبایل تأیید کرد به فروش رسان و عرضه نوت ۷ تا اطلاع ثانوی در این کشور تعلیق شده است.

از سوی دیگر ۳ اپراتور بزرگ استرالیایی به دنبال تصمیم اپراتورهای آمریکایی مانند AT&T، تی-موبایل و ورایزون، دست از به فروش رسان و عرضه نوت ۷ برداشته اند.
بر این اساس اپراتورهای Telstra، وودافون و Optus با پخش بیانیه های مجلسی اعلام کردند برنامه های تعویض نوت ۷ را به حالت تعلیق درآورده و از به فروش رسان نوت ۷ جایگزین خودداری می کنند.

به فروش رسان نوت ۷ در امریکا نیز به حالت تعلیق درآمده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال