دمشق: بان کی مون بارها اعتبار سازمان ملل را زیر سؤال برده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

دمشق: بان کی مون بارها اعتبار سازمان ملل را زیر سؤال برده است

یک منبع در وزارت خارجه کشور سوریه نقل کرد که دبیرکل سازمان ملل بارها اعتبار سازمان ملل را زیر پرسش برده است.

تصویر و عکس   دمشق: بان کی مون بارها اعتبار سازمان ملل را زیر پرسش برده است

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از سانا، یک منبع مجلسی در وزارت خارجه کشور سوریه نقل کرد که بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد بار دیگر شکست خود را در احترام به سهلترین ملزوماتی که مسئولیت وی موجب میشود ثابت کرد.

این منبع نقل کرد که دبیرکل سازمان ملل بارها اعتبار سازمان ملل و حقیقت گرایی آن را زیر پرسش برده است و این امر وقتی رخ داده که وی سازمان ملل را در گرو خواسته های برخی گذاشته و خودش را طرفی در معضلات دنیا امروز ما کرده و کمترین تعهد را نسبت به اخلاقیات و ملزومات وظیفه اش بر اساس اصول منشور سازمان ملل متحد نمایان نکرده است.

وی اضافه کرد: دبیرکل سازمان ملل مطابق سیاستهای برخی از کشورها در قبال کشور سوریه رفتار کرده و مسئولیت قانونی و اخلاقی اوضاعی که امروز شاهد آن هستیم بر عهده وی است. زیرا او به همراه برخی دیگر یکی از چترهای حمایت سیاسی از تروریسم تکفیری را فراهم کرد. او بود که خلال مطرح کردن اظهاراتی نادرست و غیر منطقی، نقش های بوقهای بازرگانی مزدور وابسته به کشورهای توطئه گر علیه کشور سوریه را رواج داد.

این منبع در پایان نقل کرد: با وجود تمام لغزشهای بان کی مون کشور سوریه امیدوار است، دوره وی به نحوی خاتمه کشف کند که تاریخ از او به نیکی یاد کند.

*براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: فرزاد خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سحرگه ره روی در سرزمينی
««« »»»
همی‌گفت اين معما با قرينی

دمشق: بان کی مون بارها اعتبار سازمان ملل را زیر سؤال برده است

TT / 54 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات