زندگینامه و بیوگرافی زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیوگرافی زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش

لیندا هیل استاد مدیریت اجرایی در دانشکده ی تبلیغاتی هاروارد میباشد و همچنین ابتکار عمل رهبری دانشکده را نیز در اختیار دارد. آخرین کار هیل، “نابغه ای

 لیندا ای هیل

• در لیست جایزه ی رهبری ۵۰ متفکر سال ۲۰۱۳

• در لیست جایزه ی رهبری ۵۰ متفکر سال ۲۰۱۱

• رتبه ی سال ۲۰۱۱: ۱۶

• رتبه ی سال ۲۰۱۳: ۸

لیندا هیل استاد مدیریت اجرایی در دانشکده ی تبلیغاتی هاروارد میباشد و همچنین ابتکار عمل رهبری دانشکده را نیز در اختیار دارد. آخرین کار هیل، “نابغه ای جمعی: هنر و عمل نوآوری پیشرو ” نام دارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس زندگی نامه زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش
زندگی نامه زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش

لیندا برنامه های تعلیمی اجرایی اج بی اس  بیشماری را مدیریت کرده که از جمله می شود به موارد زیر اشاره کرد: سازمان رئیس جمهور جوان، سمینار رئیس جمهوری و برنامه ی مدیریت افراد با پتانسیل بالا. فعالیتهای مشاورهای و آموزش اجرایی هیل در زمینه ی توسعه ی رهبری، هوش، مدیریت، تحول و نوآوری پیشرو، اجرای استراتژی های دنیاای و مدیریت ارتباطات متقابل سازمانی بوده اند. وی در سر تا سر جهان با سازمانهای مختلف فعالیت کرده، که از جمله میتوان به جنرال الکتریک، رید الزویر، اکسنچر ، فیزر، آی بی ام ، مستر کارد، میتسوبیشی، مرگان استنلی، بانک ملی کویت، آروا بر تسلمن و مجله ی اقتصاددان اشارہ کرد۔

هیل نگارنده ی مشترک با کنت لینبک در کتاب” رئیس بودن: سه نکته الزامی برای مبدل شدن به یک رهبر بزرگ” مدیریت خودتان، مدیریت شبکه هایتان و مدیریت تیمها را سه نکته الزامی آگاهی می دارد، که مجله ی وال استریت آن را “یکی از پنج کتاب خوب تر جهت مطالعه برای شغل خود در سال ۲۰۱۱ نامید”. هیل
همچنین نگارنده ی کتاب مدیر شدن : به چه صورت مدیران تازه بر درگیری های رهبری چیره میشوند (ویرایش دوم)، ماژولهای درسی، برنامه های توسعه ی مدیریتی برنده شدن جوایز، و مقالات بیشماری برای اج بی آر میباشد. در سال ۲۰۱۳ وی در کانون تینکرز فیفتی به عنوان یکی از ۱۰ متفکر مدیریتی خوب تر در جهان برگزیده شد.

هیل در حال حاضر یکی از اعضای هیأت مدیره ی استیت استریت ، ایتون ، و تألیفات تجاری هاروارد میباشد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس زندگی نامه زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش
زندگی نامه زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش

 وی یکی از متولیان گروه بریج اسپن  و دانشگاه مرکزی هنر دیزاین، و مشاور صندوق کودکان نلسون ماندلا در آمریکا و نماینده ی مخصوص ی هیأت متولیان دانشگاه برایان ماور میباشد. وی همچنین در هیأت مشاوره ی برنامه ی جامعه و تجارت کانون اسپن فعالیت دارد.

هیل در بر می داری مدرک دکتری در زمینه ی علوم رفتاری بوده و در بر می داری مدرک کارشناسی ارشد در زمینه ی روانشناسی تعلیمی میباشد، که هردو از دانشگاه شیکاگو اخذ شده است و وی در بر می داری افتخار درجه ی کارشناسی ممتاز در روانشناسی از کالج برایان ماور میباشد.

______________________

تهیه و تدوین : فرداد ط.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين حضرت چو مشتاقان نياز آرند ناز آرند
««« »»»
که با اين درد اگر دربند درمانند درمانند

زندگینامه و بیوگرافی زندگی لیندا ای هیل + افتخارات و آثارش (۲ عکس)

TT / 76 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات