پلیس آمریکا ۷۱۵ نفر را کشت


با دیگران به اشتراک بگذارید

پلیس آمریکا ۷۱۵ نفر را کشت

شمار افسران پلیسی که از ابتدای سال جاری(۲۰۱۶) تاکنون کشته شدند بیش از ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش کشف کرده است این در حالی است که از آغاز سال ۲۰۱۶ تاکنون ۷۱۵ نفر از مردمان نیز هدف شلیک گلوله مأموران پلیس قرار گرفتند و کشته شدند.

تصویر و عکس   پلیس ایالات متحده ۷۱۵ نفر را کشت

بر اساس آمارهای صندوق ملی یادبود افسران مجری قانون ایالات متحده، شمار تلفات نیروهای پلیس در سال ۲۰۱۶ به ۱۰۲ نفر رسیده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری شین هوا، آمارها نمایان میکند از ابتدای سال ۲۰۱۶ تاکنون شمار افسران پلیسی که هدف شلیک گلوله قرار گرفتند و کشته شدند بیش از ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش کشف کرده است.

این شمار تلفات شامل دو افسر پلیسی هستند که روز شنبه در «پالم اسپرینگ» واقع در ۱۷۰ کیلومتری شرق لس آنجلس کشته شدند.

در این ارتباط روزنامه واشنگتن پست نیز نوشت که از آغاز سال ۲۰۱۶ تاکنون ۷۱۵ نفر هدف شلیک گلوله ماموران پلیس قرار گرفتند و کشته شدند.

به نگاشته واشگتن پست، اکثر افرادی که در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ هدف تیراندازی ماموران پلیس قرار گرفتند و کشته شدند، به ادعای پلیس، مسلح بودند و یا اینکه تلاش کردند به نیروهای پلیس و دیگران هجوم کنند.

****اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد****

نگارش توسط: ساسان ر.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من نگويم که کنون با که نشين و چه بنوش
««« »»»
که تو خود دانی اگر زيرک و عاقل باشی

پلیس آمریکا ۷۱۵ نفر را کشت

TT / 19 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال