حوزه و روحانیت با بصیرت کامل مدافع نهضت حسینی(ع) است/ دلسپردگان به اسلام آمریکایی و تشیع لندنی در باتلاق آن دفن خواهند شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

حوزه و روحانیت با بصیرت کامل مدافع نهضت حسینی(ع) است/ دلسپردگان به اسلام آمریکایی و تشیع لندنی در باتلاق آن دفن خواهند شد

رئیس گردهمایی عمومی جامعه مدرسین گفت: تهی دستانی که دل به اسلام آمریکائی ویا تشیع لندنی سپرده اند بزودی پشیمان و یا در آن باتلاق ، دفن خواهند شد.

تصویر و عکس حوزه و روحانیت با بصیرت کامل مدافع نهضت حسینی(ع) است/ دلسپردگان به اسلام آمریکایی و تشیع لندنی در باتلاق آن دفن خواهند شد

حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال در مصاحبه با خبرگزاری «حوزه»با اشاره به عظمت عاشورای حسینی و مظلومیت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهارداشت:نهضت باعظمت عاشورای حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام ، خوب ترین الگوی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون مظلوم بر شمشیر وقدرت پوشالی طاغوت واستکبار است، نهضتی که همواره و در همه اعصار، موجب بصیرت و آگاهی عمیق مسلمانان، در مقابل مستکبران ، منحرفان و جهان طلبان بوده و هست.
مدیر حوزه علمیه استان قم بیان داشت: آنهایی که عاشورای ۶۱ به حجت و ولی خدا لبیک نقل کردند، درس تعبد و ایثار واخلاص ، به جامعه بشریت یاد گرفتند و کسانی که دیروز به امام خمینی قدس سره وانقلاب وهشت سال پاسداری مقدس، و امروز به مقام معظم رهبری لبیک نقل کرده ومی گویند ، رهروان همان یاران باوفا امام حسین علیه السلام هستند.
رئیس گردهمایی عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یادآور شد: دشمنان انقلاب اسلامی آگاهی بدارند که همچون یزیدیان خوار و ذلیل ونابود خواهند شد وعاقبت انسان های خود به فروش رسانده جز خذلان ونابودی نخواهد بود ، و عزت و سربلندی، از آن احرار و متعبدانی است که به جز اسلام ناب محمدی صلوات الله علیه فکر نمیکنند.

وی تصریح کرد: تهی دستانی که دل به اسلام آمریکائی و یا تشیع لندنی سپرده اند بزودی پشیمان و یا در آن باتلاق، دفن خواهند شد.
حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال گفت: حوزه های علمیه و روحانیت با استفاده از رهنمود های مراجع عظام بویژه مقام معظم رهبری دامت برکاتهم ، با هوشیاری و بصیرت کامل از نهضت با عظمت حسینی سلام الله علیه پاسداری و بیش از قبل به وظائف خطیر خود اهتمام خواهند داشت.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال