http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تسلیم نشدن در برابر آمریکا و صهیونیست از درس‎های نهضت کربلاست/ دشمنان برای ضربه زدن به عاشورا بسیج شده اند

تسلیم نشدن در برابر آمریکا و صهیونیست از درس‎های نهضت کربلاست/ دشمنان برای ضربه زدن به عاشورا بسیج شده اند

با دیگران به اشتراک بگذارید

تسلیم نشدن در برابر آمریکا و صهیونیست از درس‎های نهضت کربلاست/ دشمنان برای ضربه زدن به عاشورا بسیج شده اند

خبرگزاری فارس: تسلیم نشدن در برابر ایالات متحده و صهیونیست از درس‎های نهضت کربلاست/ دشمنان برای ضربه‌زدن به عاشورا بسیج شده‌اند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی یکی از درس‎های قیام امام حسین(ع) را مبارزه با ستم و استکبار آگاهی داشت و نقل کرد: امروز هم باید با درس گرفتن از مکتب سیدالشهدا(ع) تسلیم استکبار دنیاای از جمله ایالات متحده و رژیم صهیونیستی نشویم.

حجت‎الاسلام غلامحسین محمودی امروز در نقل کرد‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در استان گرگان، اظهار داشت: محرم یک جریان تاریخی بوده که مسیر زندگی بشر را عوض کرده است.

وی اصل و شالوده قیام امام حسین(ع) را پاسداری از ارزش‎ها و مکتب الهی آگاهی داشت و نقل کرد: یکی از دلایل عمده قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه با قیام امام حسین(ع) دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر زنده شد، اضافه کرد: همه اوامر الهی و اصلاح جامعه در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می‎کشف کند از این رو در صورتی که همگان با پیروی از سالار شهیدان در اجرای این دو فریضه کوشا باشند بسیاری از مفاسد اجتماعی از بین برده خواهد شد.

وی با گلایه از کمرنگ شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر به معنای احساس مسؤولیت در هدایت، رشد و تعالی افراد است.

* حضور و نفوذ در کشورمان هدف دشمن از اعمال تحریم و تهدید

محمودی با بیان اینکه اسلام در سایه محرم و مسافرت زنده نگه داشته شد و در ادامه نیز حیات آن وابسته به محرم و صفر است، بیان داشت: وظیفه شرعی و الهی همه شیعیان است که عاشورا را زنده نگه دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه دشمنان برای ضربه زدن و خدشه‎دار کردن عاشورا بسیج شدند، تأکید کرد: لازم است مراسمات عزاداری سالار شهیدان توأم با معرفت و خارج از خرافه به انجام رسانده شود و عزاداران و هیئات مذهبی از استفاده هر نوع ابزار، اعمال و خرافه‎ای که با اهداف و آرمان‎های امام حسین(ع) منافات داشته باشد، پرهیز کنند.

وی اضافه کرد: با وجود دشمنان بی‎شمار دین اسلام اعم از تکفیری و وهابی و امثال آن که به دنبال کشف کردن نقطه ضعف و بزرگنمایی آن هستند، در شرایط مخصوص‎ای قرار داریم از این رو همه باید ضعف‎ها و کاستی‎های اندک و احتمالی عزاداری‎ها را از بین برند.

محمودی پاسداری از دین اسلام را نخستین پیام عاشورا آگاهی داشت و ادامه داد: پیام دیگر قیام امام حسین(ع) مبارزه با ستم و استکبار است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه در عصر حاضر نیز دشمنان اسلام و شیعیان فراوان هستند، نقل کرد: امروز هم باید با درس گرفتن از مکتب سیدالشهدا(ع) تسلیم استکبار دنیاای از جمله ایالات متحده و رژیم صهیونیستی نشویم.

* تهدیدها و تحریم‎های دشمن برای به ذلت کشاندن کشورمان است

وی با بیان اینکه تهدیدها و تحریم‎های دشمن برای به ذلت کشاندن کشورمان است، اظهار داشت: استکبار دنیاای به مخصوص آمریکای جنایتکار با اعمال فشار بر کشورمان قصد حضور و نفوذ در کشور دارد تا بار دیگر کشورمان را زیر سلطه خود در آورد.

محمودی با اشاره به شعار «هیهات من‎الذله» امام حسین(ع) در روز عاشورا، ابراز داشت: این شعار باید سرلوحه و سرمشق همه شیعیان و مریدان امام حسین(ع) باشد تا با تأسی از مکتب سالار شهیدان زیر بار ذلت و خواری نروند.

————————————-

نگارنده : كامران ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بده ساقی شراب ارغوانی
««« »»»
به ياد نرگس جادوی فرخ

تسلیم نشدن در برابر آمریکا و صهیونیست از درس‎های نهضت کربلاست/ دشمنان برای ضربه زدن به عاشورا بسیج شده اند

TT / 94 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
چقدر می‌دهی درمان شوی
پایان‌نامه‌فروشی در ایستگاه بهارستان
سردار آمپـول به روایت نماینده قم!
کیلیپ فیلم نشست یازدهم یادگیری برنامه لایتنر آنکی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم کشف آهن در بیسکویت! +( آپارات ) پخش
فیلم بادکنک محکم درمقابل آتش ( آپارات ) -دانلود و پخش
پارلمان اروپا دربارۀ ایران قطعنامه صادر کرد/ وزارت خارجه واکنش نشان داد
طعنه روزنامه حاجی فتح الله به سواد ستاره های پرسپولیسی که املای شان افتضاح است!
اسطوره فوتبال برزیل درگذشت
حمایت زیدان از رونالدو/ او را هو کردند، همان طور که قبلا من را هو کرده بودند
خودکفایی بنزین پس از 36 سال
ورود یکهزار تروریست داعش از الرقه به موصل
خودکفایی بنزین پس از 36 سال
رییس جمهور وارد خمین شد
استخدام کارشناس تحقیقات بازار،Digital Marketing Executive،سرپرست انبار
فیلم روحانی:بزرگترین معضل کشور بیکاری است(همایش روستاوعشایر) ( آپارات ) -دانلود و پخش
خدمات رسانی به بیماران غیراورژانسی با چالش روبه روست
ناکارآمدی بخشی از مدیران شهرداری اهواز "اظهر من الشمس" است (۵ عکس)
کیلیپ فیلم مداوا خانگی آمنوره +( آپارات ) پخش
افزایش ضریب پایداری ملی در قالب پدافند غیرعامل پیگیری می شود
تبلیغات