http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

موردهای اصلی و یواشکی شوهرداری برای زنان شاغل!!

موردهای اصلی و یواشکی شوهرداری برای زنان شاغل!!

با دیگران به اشتراک بگذارید

نکته های مهم و یواشکی شوهرداری برای زنان شاغل!!


تصویر و عکس مورد های اصلی و یواشکی شوهرداری برای بانوان شاغل!!

طبیعی است که زن و شوهرهای شاغل نتوانند وقت خیلی زیادی را با هم طی بکنند. یک سوم شبانه روز استراحت کن، یک سوم دیگرش کار، رفت و آمد و… این مشاغل علی رغم همه محاسنشان گاهی دشمنی نرمی با نهاد خانواده دارند. هرچند به طرزی موزمارانه این وجه خودشان را نمایان نمیکنند و خیلی زیرپوستی شما کبوترهای عاشق را از هم میرانند.

همیشه کارهایی هست که آگاهی نمیدارید! اما به مرور که در زندگی جا افتاده تر شوید، دستتان می آید که چی به چه چیزی است و قاعده و حساب و کتابش را تا حد خوبی قادر هستید خودتان بچینید؛ به مکان اینکه زندگی خودش شما را به هر وری که درخواست بکشاند. منتها به وعده کهنه ها باید مراقب باشید خشت اول را کج قرار ندهید که کارتان بیخ نیابد.
شما زن و شوهر که دوتایی تان صبح تا شب را بیرون خانه به سر می برید، نیاز جدی تری به مراقبت از این خشت های اول دارید که زندگی تان رنگ و بوی جدیدش را حفظ کند و «هم سر» بمانید. به وعده سرشناس، «برای نیل هرچه بیشتر به این مقصود»، نگاهی به این پیشنهادها بیندازید بد نیست.

توصیه هایی برای زوج هایی که وقت ندارند!

فرمان ۱ : کارها را وقت بندی کنید

لابد تا الان فهمیده اید که وعده و قرارهای ازدواج برای انجام کارها پایه و اساس درستی ندارد. اولا که خودتان آگاهی نمیداشتید چه چیزی در انتظارتان است؛ ثانیا اینقدر درگیر روابط احساسی و خانوادگی شده اید که آن نامه های امضاشده پذیرش مسئولیت را فراموش کرده اید. پس حالا بنشینید یک لیست درست و درمان از کارهای خانه بنگارید و به نسبت عادلانه و معقول- که لزوما هم مساوی نیست- بین خودتان تقسیمش کنید.
از آنجا که امکان می دارد آقایان مهارتشان در برخی کارها کمتر باشد، خوب است خانم خانه دستشان را بازتر بگذرد تا آنچه در آن قدرتمندی بیشتری دارند یا حتی ترجیحش می دهند را بردارند تا بعدا مکان گله و بهانه ای نماند. خوب تر است در رابطه با کارهای متفرقه و غیرثابت هم پیش بینی داشته باشید که زمانی یکباره پیش آمد، هر کس دیگری را مقصر آگاهی ندارد. مثلا درباره کارهای تاسیساتی که لااقل یکی دو بار در سال رقم میخورد، فکری بکنید. اگر خانم هستید، از این جور کارها به وحشت نیافتاد و گول جعبه ابزار و قیافه جدی مردها را وقت انجامشان نخورید.
اولا که در بسیاری موارد خودشان هم زنگ می زنند یک تاسیسات چی بیاید کار را ردیف کند (که خوب شما هم دستتان معیوب نیست و قادر هستید تلفن بزنید)، ثانیا بعضی کارها از جمله تغییر دادن واشر و مغزی شیر و درزکشی کردن کاشی ها کار یک دقیقه است. باور کنید مهارت دست شما بیشتر از آقایان هم هست! در عین حال، اینکه «قادر هستید»، معنایش این نیست که تمام مسئولیت ها را شخصا برعهده بگیرید.

فرمان ۲ : حواستان را جمع کنید، مقاوم باشید

مردها معمولا انجام کار را تا بتوانند به بعد موکول می کنند. هم به نظر خیلی هاشان، کارهای خانه بی اهمیت است و با سرعت انجام می شود، هم بعضی شان از ته دل آگاهی میدارند اگر کمی تعلل کنند، خانم خانه کاسه صبرش لبریز می شود و خودش کار را به پایان میرساند. پس زنها! مقاومت کنید.
حرص نخورید و قرار بدهید همسر عزیز هم هر چقدر می خواهد داستان را به تعویق بیندازد. به مرور دستش می آید که کارها وقت گیرتر از این حرف ها هستند و نباید بیندازندش به لحظات آخر شب، دوم اینکه می فهمند اگر کارشان را به انجام نرسانند، خودشان هم به گرفتاری می افتند.
اگر شب نوبت طبخ کرد و پزشان ببیند کسی یک لقمه نان دستش نمی دهد، خودش حساب کار دستش می آید. یا زمانی ببیند تیپ مورد علاقه اش همچنان در

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
انفجار در خط لوله گاز ایران به ترکیه+عکس
انفجار در خط لوله گاز ایران به ترکیه+عکس
نینتندو سوییچ از رم میکرو SD پشتیبانی می‌کند
آخرین خبرها از سریال «عاشقانه»/ پخش در شب های زمستان از شبکه نمایش خانگی
استخدام مدرس دروس نقشه کشی معماری در هنرستان پسرانه
استخدام غذای تلفنی ایرانیان در تبریز
استخدام منشی خانم جهت جوابگویی تلفن در تهران
استخدام منشی و صندوقدار خانم در تهیه غذا
استخدام حسابدار خانم در تبریز
استخدام کارشناس فروش تلفنی در شرکت انتقال داده ماهان
استخدام کارشناس IT آقا آشنا به شبکه، سخت افزار و ایمیل سرور
۸ چاره عطر زدن بانوان پیوسته معطر!!
استخدام منشی آشنا به کامپیوتر در دفتر وکالت
نابودی داعش سخت یا نشدنی؟
شکار یک مار سمی در یکی از بیمارستان های مشهد +عکس
واردات لاستیک فرغون از ویتنام ! +جدول
خطر الگوسازی از هنرمندان؛ چرا جامعه درگیر ازدواج‌های فصلی بازیگران می‌شود؟
فیلم درگیری های گیرا هکتور بلرین و دله الی ( برنامه ۹۰)
ویدیو فیلم بررسی بازی جنجالی خاتم اردکان عمران ساری / دریافت کلیپ
فیلم ۵ حرکت دیدنی در NBA ؛ (۹۵/۰۸/۰۷) – دانلود و پخش
تبلیغات