کار خیر فریبا کوثری در برنامه میهمانی ماه مبارک رمضان


با دیگران به اشتراک بگذارید

کار خیر فریبا کوثری در برنامه جشن رمضان

فریبا کوثری هنرپیشه سریال مختارنامه با حضور در برنامه ضیافت رمضان در آیتم گره باز کنی این برنامه شرکت کرد و معضلات یکی از خانواده های نیازمند را مرتفع ساخت.

کوثری در حاشیه این برنامه گفت:گمان می کنم حس صمیمیت و همدلی که در ماه مبارک رمضان ایجاد میشود یکی از عوامل مهم افزایش درست کاری و امور خیریه در این ماه است و همین نگاه که ماه رمضان را یک ضیافت آگاهی میداریم باعث شده معضلات را در این ماه آسانتر حل کنیم. به هر حال ما در طول سال درگیر معضلات روزمره خودمان هستیم و این حال و هوا را تا حدود زیادی فراموش میکنیم، ولی در ماه رمضان که حس می کنیم به خدای مهربان نزدیک تر هستیم، بیشتر از پیش هم از معضلات یکدیگر مطلع می شویم و بیشتر به همنوعان خود یاری میرسانیم.

فریبا کوثری در ضیافت رمضان

تصویر و عکس کار خیر فریبا کوثری در برنامه ضیافت رمضان
این هنرپیشه با اشاره به خاطرات خردسالی خود از ماه مبارک رمضان نقل میکنید:راستش در خردسالی بیدار شدن در سحر برایم سخت بود و از طرفی هم هیچ چیز برایم لذت بخش تر از افطار عدم! بخصوص سال های اولی که روزه دار میبودم که حدود ۱۰ سالم بود، همیشه نقل میکردم تا آخر انتشار اذان صبح قادر هستیم آب بخوریم و تا آخر اذان هم آب می خوردم! اما آن سال ها گویی جنس ماه مبارک با الان تفاوت کرد. آگاهی نمیدارم به دلیل تحول سن ماست یا تغییرات جامعه اما به هر حال رمضان آن سال ها با رمضان الان فرق های زیادی داشت.
یکی از فرق های اساسی آن سال ها با الان تجمل گرایی است که در ما ایجاد شده است. اگر سال های گذشته نان و پنیر سهل ما را دور هم جمع می کرد، اما این روزها اگر بخواهیم اطرافیان مان را افطار فرا خوانیم کاملا به فکر تجملات و انواع غذاها و یک سفره کاملا رنگین هستیم و این باعث شده هم میزبان به زحمت بیفتد و هم برای میهمان سخت باشد و البته که این تکلف ها باعث شده بسیار کمتر از پیش دور هم جمع شویم.
کوثری در پایان با آرزوی موفقیت برای عوامل برنامه ضیافت رمضان گفت:امیدوارم تمام کسانی که در برپایی محافل خیریه نظیر ضیافت رمضان کوشا هستند در کارشان کامیاب و ثابت قدم باشند و از مردمان عزیزمان هم می خواهم که ما را از دعای خیرشان از یاد نبرند.چون برای زندگی فرصت کمی در اختیار داریم.

کار خیر فریبا کوثری در برنامه ضیافت رمضان

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد —

نگارش توسط : اردشير ظ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کمند صيد بهرامی بيفکن جام جم بردار
««« »»»
که من پيمودم اين صحرا نه بهرام است و نه گورش

کار خیر فریبا کوثری در برنامه میهمانی ماه مبارک رمضان

TT / 63 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال