اعلان قرمز خاوری همچنان پابرجاست


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعلان قرمز خاوری همچنان پابرجاست

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در واکنش به پخش اخباری مبنی بر حذف اعلان قرمز محمود خاوری نقل کرد: اعلان قرمز خاوری همچنان پابرجاست.

تصویر و عکس   اعلان قرمز خاوری همچنان پابرجاست

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، سردار مسعود رضوانی در واکنش به پخش اخباری مبنی بر حذف اعلان قرمز محمود خاوری که مدتی است از کشور متواری شده و در کشور کانادا مستقر است، با رد این اخبار اظهار داشت: اعلان قرمز آقای خاوری کنار زده نشده و همچنان به قوت خودباقی است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا افزود: اعلان قرمز خاوری در دستگاه عمده سازمان اینترپل در اختیار و در دسترس و نکته استناد و اقدام پلیس (اینترپل) کشورها است.

وی ادامه داد: درصورت تردد آقای خاوری به سایر کشورهای دنیا، پلیس آن کشور به استناد همین اعلان که درسیستم پلیس کشورها همچنان فعال است، می بایست متوقف و موضوع به اینترپل تهران اطلاع داده شود.

براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: جمشيد د.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعد از اين دست من و دامن آن سرو بلند
««« »»»
که به بالای چمان از بن و بيخم برکند

اعلان قرمز خاوری همچنان پابرجاست

TT / 17 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال