وارسته: همکاری در گروه نویسندگان سریال «مسکن مهر»/ «دنگ و فنک روزگار» در مراحل پایانی نگارش


با دیگران به اشتراک بگذارید

وارسته: همکاری در گروه نویسندگان سریال «مسکن مهر»/ «دنگ و فنک روزگار» در مراحل پایانی نگارش

خبرگزاری فارس: وارسته: همکاری در گروه نویسندگان سریال «مسکن مهر»/ «دنگ و فنک دوران» در مراحل پایانی نگارش

نگارنده سریال «علی البدل» گفت: مدتی است خشایار الوند سرپرست نویسندگان سریال «مسکن مهر» پیشنهاد همکاری برای ساخت این سریال ۹۰ شبی را داده است.

«حسن وارسته» نگارنده سریال «علی البدل» در مکالمه با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: پس از پایان نگارش و تولید سریال «علی البدل» تا الان چند پیشنهاد برای نگارش سریال داشتم ، اما با وضعیت موجود در سازمان صدا و سیما واقعا آگاهی نمیدارم که باید چه فعالیت کنم.

وی ادامه داد: در این میان خشایار الوند سرپرست نویسندگان سریال «مسکن مهر» پیشنهاد همکاری برای ساخت این سریال ۹۰ شبی را داده است. همانطور که الوند نقل کرده است نام این سریال در واقعیت به معنی کاری که دولت پیش آن را شروع کرد، نیست بلکه به معنی مسکنی است که در آن مهربانی جریان دارد.

نگارنده سریال «پایتخت» همچنین اضافه کرد: هنوز مشغول نگارش سریال «دنگ و فنگ دوران» هستم و ۴ قسمت به پایان ۲۶ قسمت از این سریال باقی مانده است. از همان ابتدا خلاصه قسمت ۵۲ قسمتی برای این سریال پیشنهاد کردیم و همه چیز بستگی به ماندگاری مرکز گسترش فیلم نامه نگاری در دوره تازه سازمان صدا و سیما دارد.

این نگارنده با اشاره به تولیدات سیما رحلت کرده و تفاوت آن با حال حاضر این سازمان بیان داشت: یادم است زمانیکه مشغول نگارش سریال «زندگی به شرط خنده» بودم، چند سریال در همان شبکه در حال تولید بودند و به آسانی این پیش میامد، اما متاسفانه الان به این شکل نیست و بر همین اساس اغلب هنرپیشگان، نویسندگان و کارگردان های ما بیکار هستند.

وی ادامه داد: وضعیت اقتصادی کشور حال خوبی ندارد و دامن همه ارگان و سازمان ها از جمله سازمان صدا و سیما را گرفته است.

وارسته درباره سریال «پاداش سال نو» نیز گفت: نوشته کامل از این سریال را که حدود ۱۳ قسمت بود به سازمان تحویل دادم و هنوز کارگردان آن نیز مشخص نیست و حتی با ما تسویه حساب نکرده اند. قصه «پاداش سال نو» مراسم ۶ قومیت به فستیوال نوروزی در پایتخت را نمایان میکند که در طی روند فستیوال، تعدادی جوان ناشی و پرمدعا، خطاهای آمیخته با کمدی ای را به انجام میرسانند و در انتها با مدد مسئولین فستیوال و قومیت ها این خطاها برطرف گشته و فستیوال آبرومند به انجام رسانده میشود.

*****************************************

نگارنده : كاوه ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نام نيک ار طلبد از تو غريبی چه شود
««« »»»
تويی امروز در اين شهر که نامی داری

وارسته: همکاری در گروه نویسندگان سریال «مسکن مهر»/ «دنگ و فنک روزگار» در مراحل پایانی نگارش

TT / 51 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال