محرومیت زدایی سپاه در استان کردستان ادامه دارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

محرومیت زدایی سپاه در استان کردستان ادامه دارد

فرمانده سپاه استان کردستان گفت: سپاه در کنار تلاش برای ایجاد امنیت در بحث مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی به‌ خوبی نمایان ساخته شده و در این حوزه فعالیت‌های چشم‌گیری به انجام رسانده و این اقدامات تا از بین برده شدن کامل غبار فقر و محرومیت از چهره کردستان تداوم دارد.

تصویر و عکس   محرومیت پاک کنی سپاه در استان کردستان ادامه دارد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از سنندج، به نقل از پایگاه خبر دهی سپاه بیت المقدس، سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از طرح ها و معضلات بر زمین مانده روستای خشکین از توابع شهرستان سروآباد بازدید و از نزدیک در جریان معضلات مردم روستای خشکین قرار گرفت و دستور پیگیری معضلات و کمبودهای موجود در روستا را از طریق بسیج سازندگی و محرومیت پاک کنی داد.

وی در بازدید از طرح ها و معضلات بر زمین مانده روستای خشکین از توابع شهرستان سروآباد خواستار از بین برده شدن این موانع و معضلات از محل اعتبارات در قالب نقشهای محرومیت پاک کنی شد.

محرومیت پاک کنی سپاه در کردستان ادامه دارد

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با بیان اینکه سپاه در کنار تلاش برای ایجاد امنیت در بحث مردم کمک و محرومیت پاک کنی نیز به خوبی نمایان ساخته شده تصریح کرد: سپاه کردستان در این حوزه فعالیت های چشم گیری به انجام رسانده و این اقدامات تا از بین برده شدن کامل غبار فقر و محرومیت از چهره کردستان تداوم دارد.

رجبی در این دیدار به همراه فرمانده سپاه شهرستان سروآباد در مکالمه ای که با امام جماعت و مردم روستا داشت و بر اساس طرح و آمارهای موجود در جریان معضلات اساسی روستا شامل استفاده اهالی روستاییان از بازارچه مرزی مله خور برای تبادلات و از بین برده شدن نیازهای مالی و معیشتی خود، آبی کردن زمین های دیم، اتمام طرح آب شرب روستا، گاز کشی مدرسه روستا و غبره قرار گرفت.

مردم روستای خشکین خواسته های خود را با فرمانده سپاه کردستان در میان قرار دادند

رضا ولی بیگی مسئول واحد سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: مردم روستای خشکین از توابع شهرستان سروآباد پس از پیگیری معضلات روستای خود و مراجعه و مکاتبه با مسئولان ارگان های دولتی و نبود پیگیری مسئولان در جهت از بین بردن این معضلات مکاتبات و خواسته های خود را با سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در میان قرار داده و خواستار از بین برده شدن این نواقص و کمبودها که زندگی آنان را با سختی همراه کرده شدند.

***********************************

مسئول متن : آفتاب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مطرب بساز پرده که کس بی اجل نمرد
««« »»»
وان کو نه اين ترانه سرايد خطا کند

محرومیت زدایی سپاه در استان کردستان ادامه دارد

TT / 82 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال