حضور بیش از ۶ میلیون زائر در کربلای معلی


با دیگران به اشتراک بگذارید

حضور بیش از ۶ میلیون زائر در کربلای معلی

عضو هیئت مدیره آستان قدس حسینی از افزایش شمار زوار در کربلای معلی در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

تصویر و عکس   حضور بیش از ۶ میلیون زائر در کربلای معلی

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از المنار، آستان مقدس حسینی در کربلای معلی حدس زد که امروز چهارشنبه بیش از ۶ میلیون زائر برای زیارت بارگاه ملکوتی امام حسین علیه السلام در سالروز شهادت این امام مظلوم وارد کربلای معلی شوند.

افضل الشام عضو هیئت مدیره آستان قدس حسینی نقل کرد که امسال شمار زواری که برای حضور در مهمانی عاشورا از داخل و خارج کشور عراق وارد کربلا شده اند، بیشتر از شمار زوار در سال گذشته است.

وی تاکید کرد که اداره آستان با هماهنگی استان کربلا آمادگی های ضروری برای پذیرایی از میلیونها زوار را کامل کرده است.

دولت کشور عراق از اجرای نقشی امنیتی برای برقراری امنیت استان کربلا و راههای منتهی به این شهر با هدف محافظت از زوار گزارش کرده بود.

سال گذشته ۶ میلیون زائر از داخل و خارج کشور عراق در مهمانی سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در روز عاشورا شرکت کردند.

همه ساله پیش از فرارسیدن ماه محرم الحرام، دولت کشور عراق تدابیر امنیتی مخصوص ای برای محافظت از زوار در برابر حملات احتمالی تروریستی اتخاذ می کند.

نیروهای داوطلب مردمی کشور عراق نیز در برقراری امنیت زواری که برای مشارکت در مهمانی روز عاشورا راهی کربلای معلی هستند، همکاری کند.

کریم الغزی یکی از فرماندهان نیروهای داوطلب مردمی نقل کرد که محافظت از جان زوار و برقراری امنیت برای این نیروها افتخار بزرگی است.

–پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود–

نگارنده: رستم گ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مقام اصلی ما گوشه خرابات است
««« »»»
خداش خير دهاد آن که اين عمارت کرد

حضور بیش از ۶ میلیون زائر در کربلای معلی

TT / 39 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال