اوباما طرح تحریمی علیه ایران را وتو کرد


روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» در مطلبی به بررسی اوضاع شهر حلب و سوریه پرداخته و مدعی می شود: دولت روسیه و بشار اسد در حمله به حلب مرتکب جنایت جنگی و نقض قوانین بین‌المللی شده اند که جامعه جهانی و شورای امنیت سازمان ملل نباید درمقابل اعمال این دو کشور ساکت باشد.

اوباما مانع تصویب طرح تحریمی علیه ایران شددر بخشی از این مطلب نویسنده ضمن تاکید واهی بر نقش منفی ایران، روسیه و دولت سوریه در اوضاع کنونی حلب و سوریه و نقد دولت اوباما در مقابله با رویکرد این کشورها در سوریه ادعا می شود که پس از حمله به کاروان کمک های بشردوستانه سازمان ملل کنگره طرحی را آماده کرده بود که به موجب آن ایران، روسیه و سوریه به شدت تنبیه می شدند اما دولت اوباما با این طرح مخالفت کرد.

اوباما مانع تصویب طرح تحریمی علیه ایران شداین روزنامه آمریکایی درحالی ایران و روسیه و سوریه را به جنایت جنگی محکوم می کند و خواستار ورود نهادهای بین‌المللی برای بررسی نقش آنها در بحران کنونی سوریه است که اکنون دیگر برهیچ ناظر منصفی پوشیده نیست که مهمترین و جدیترین مبارزان علیه تروریسم در سوریه، تهران، دمشق و مسکو  هستند.

میزان

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال