تصویری متفاوت از رزمنده یمنی (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

تصویری متفاوت از رزمنده یمنی

در حالیکه ائتلاف سعودی با بهره گیری از توسعه یافته ترین تجهیزات ارتشی به جنگ یمن وارد شده عکس و تصویری از یک سرباز یمنی نشان می‌دهد که چه کسانی در مقابل جنگنده‌ها، ناوها و موشک‌های این ائتلاف مقاومت می‌کنند.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس   عکس و تصویری متفاوت از رزمنده یمنی

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، ائتلاف ضد یمن به رهبری سعودی بیش از یک سال و نیم است که با بهره گیری از توسعه یافته ترین تجهیزات ارتشی همچون جنگنده های اف ۱۵ و اف ۱۶، هلی کوپترهای آپاچی و ناوهای جنگی برای تسلط مجدد بر یمن، مردمان این کشور را به خاک خون کشیده است.

اما نیروهای مقاومت یمنی و ارتش این کشور با بهره گیری از حداقل امکانات ارتشی به مقابله با این ائتلاف غیر مشروع توجه کرده و ضربات سنگینی به آن وارد کرده اند که ورود به خاک عربستان و وارد کردن ضربات جدی به تاسیسات ارتشی آنها از آن جمله است.

این مقاومت برای سعودی ها آنقدر سنگین خاتمه یافته که شاهد بمباران علنی مناطق غیر ارتشی و کشتار بانوان و کودکان یمنی از سوی آنها هستیم.

تصویر زیر یک رزمنده یمنی را نمایان میکند که با بهره گیری از کمترین امکانات و حتی با پای برهنه از سرزمین خود در مقابل سعودی ها حفاظت می کند.

عکس شماره ۲ ⇩عکس   عکس و تصویری متفاوت از رزمنده یمنی

– براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

گردآوری توسط : ترانه ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من گدا و تمنای وصل او هيهات
««« »»»
مگر به خواب ببينم خيال منظر دوست

تصویری متفاوت از رزمنده یمنی (۲ عکس)

TT / 56 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال