اوباما پاسخ مناسبی به اقدامات هکری روسیه خواهد داد


با دیگران به اشتراک بگذارید

اوباما پاسخ مناسبی به اقدامات هکری روسیه خواهد داد

قصر سفید روز سه شنبه اعلام کرد: رئیس جمهور ایالات متحده مجموعه‌ای از پاسخ‌های مناسب را به اقدامات هکری و حملات سایبری روسیه علیه سازمان‌های سیاسی ایالات متحده انتخاب خواهد کرد.

تصویر و عکس   اوباما پاسخ عالی ای به اقدامات هکری روسیه خواهد داد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از رویترز، جاش ارنست سخنگوی قصر سفید در سخنانی تاکید کرد: یک سری از پاسخ ها در برابر اقدامات هکری روسیه وجود دارد که در اختیار رئیس جمهور قرار گرفته و وی پاسخ های مناسب را انتخاب میکند.

وی در ادامه تصریح کرد: این مساله احتمال دارد که اقدامات اتخاذ شده از سوی رئیس جمهور ایالات متحده برای واکنش به اقدامات هکری روسیه، هرگز به صورت علنی اعلام نشود.

مقامهای آمریکایی روز جمعه رسما دولت روسیه را به نقش مستقیم در حملات سایبری به سازمان ها و گروه های سیاسی آمریکایی متهم کردند.

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و دفتر مدیر اطلاعات ملی ایالات متحده با پخش بیانیه مشترکی رسما دولت روسیه را به داشتن نقش مستقیم در حملات سایبری به گروه ها و سازمان های سیاسی آمریکایی متهم کرده اند.

در این بیانیه آمده است: هدف عمده دولت روسیه از نقش مستقیم در حملات سایبری علیه سازمان ها و گروه های سیاسی ایالات متحده، دخالت در روند انتخابات ایالات متحده بوده است.

روسیه بارها ادعاهای واشنگتن درباره دست داشتن در حملات سایبری به سازمان ها و گروه های سیاسی ایالات متحده با هدف دخالت در روند انتخابات این کشور را رد کرده است.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد–

گردآورنده : آترين م.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خدای را به می‌ام شست و شوی خرقه کنيد
««« »»»
که من نمی‌شنوم بوی خير از اين اوضاع

اوباما پاسخ مناسبی به اقدامات هکری روسیه خواهد داد

TT / 42 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال