مادری که نوزاد تازه متولد شده اش را خورد!!! + عکس


مادر, نوزاد تازه متولد شده

زن ۲۴ ساله به نام لی ژنگوا در حالی که زمان زایمانش فرا رسیده بود و در کنار خیابان در حال زایمان بود توسط مردم به بیمارستان شنگ‌ژن در جنوب چین برده می‌شود.

سه روز بعد از زایمان، پرستار سری به اتاق او و نوزاد تازه متولدش می‌زند و ناگهان مادر را می‌بیند که در حال گاز گرفتن دست نوزاد است!

پرستار در گزارش خود اعلام کرد به قدری این رفتار مادر شوکه کننده بود که او باور کرد مادر در حال خوردن پسرش است و مجبور شد به او داروی بیهوشی تزریق کند تا بتواند دست نوزاد را از دهانش بیرون بکشد.

مادری که نوزاد تازه متولد شده اش را خورد!!! + عکس

به گفته پزشکان متخصص این زن مبتلا به نوعی بیماری روانشناختی است. به دنبال این موضوع و شکایت بیمارستان در راستای حفظ امنیت جانی نوزاد سرپرستی فرزند از مادرش گرفته شد.

مطالب پیشنهادی

عمل عجیب مادری با پسری بی احساس + عکسعمل عجیب مادری با پسری بی احساس + عکساخبار جدید از انفجار دیاربکر ترکیه + جزئیات و تصاویراخبار جدید از انفجار دیاربکر ترکیه + جزئیات و تصاویردوقولوهای داعش سر مادرشان را بریدند + عکسدوقولوهای داعش سر مادرشان را بریدند + عکسمتجاوز کیانا 7 ساله به اعدام محکوم شد (+عکس)متجاوز کیانا 7 ساله به اعدام محکوم شد (+عکس)آتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علتآتش سوزی بزرگترین برج گیلان + عکس و علتموزهای آمریکایی با طعم ایدز + عکسموزهای آمریکایی با طعم ایدز + عکسجزئیات خبر خودکشی دختر 11 ساله کامیارانیجزئیات خبر خودکشی دختر 11 ساله کامیارانیشکنجه وحشیانه زن بی پناه و دخترانش + عکس های +18شکنجه وحشیانه زن بی پناه و دخترانش + عکس های +18آزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاآزار و اذیت جنسی دانش آموزان توسط خاخام هاکشف 27 دختر ایرانی در یک قبرکشف 27 دختر ایرانی در یک قبربعد از حمله روسیه | چه خبر از ابوبکر بغدادی؟بعد از حمله روسیه | چه خبر از ابوبکر بغدادی؟انفجار فرودگاه آتاتورک ترکیه (جدیدترین اخبار + تصاویر)انفجار فرودگاه آتاتورک ترکیه (جدیدترین اخبار + تصاویر)

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال