نشانه های وحدت در بین اصولگرایان دیده می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

نشانه های وحدت در بین اصولگرایان دیده می شود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، گفت:هم‌اکنون نشانه‌هایی از وحدت در بین اصولگرایان دیده می‌شود و امیدواریم هر چه زودتر نتیجه مطلوبی وحدت در بین نیروهای انقلابی شاهد باشیم.

تصویر و عکس   نشانه های وحدت در بین اصولگرایان دیده می شود

حجت الاسلام محمدتقی رهبر عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در مکالمه با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به راهبُرد وحدت در بین اصولگرایان در انتخابات ۹۶ اظهار کرد: وحدت از ضرورت های اولیه ماست، اگر بخواهیم فرصت ها را از دست ندهیم باید وحدت و انسجام را از هم اکنون در بین جامعه اصولگرایان شاهد باشیم و همه گروه های اصولگرا با یکدیگر متحد شوند و باهم بر آن بشوند.

وی با تأکید بر اینکه اصولگرایان در انتخابات سال ۹۶ باید بر روی یک یا دو گزینه بر آن شوی کنند و در مرحله آخر نیز یک نفر به نفع دیگری کنار رود، اضافه کرد: این موضوع باعث موفقیت اصولگرایان خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: هم اکنون علامت هایی از وحدت در بین اصولگرایان دیده می شود و امیدواریم هر چه زودتر نتیجه مطلوبی وحدت در بین نیروهای انقلابی شاهد باشیم.

حجت الاسلام رهبر با نقش توصیه شناسایی دو گزینه از سوی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری ، گفت:البته علامت هایی وجود دارد که اصولگرایان قصد دارند به این سمت حرکت کنند.

وی تاکید کرد: بنده به وحدت بین اصولگرایان خوش بین هستم و امیدوارم روندی که اغاز شده است ادامه یابد.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد

گردآورنده: زری ع.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش است خلوت اگر يار يار من باشد
««« »»»
نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

نشانه های وحدت در بین اصولگرایان دیده می شود

TT / 20 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال