چیدمان مطبخ یا آشپزخانه : این کمد و کابینت ها مطبخ یا آشپزخانه های کوچک را بزرگ می کند (۸ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچک را بزرگ می کندعکس شماره ۱ ⇩
عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

آشپزخانه های کوچولو یکی از مشکلهای خانه های کوچولو است. اگر شما هم قصد دارید برای آشپزخانه تان کابینت خریداری کنید به شما ارائه میدهیم از مدل های زیر برگزید.

خوب ترین کابینت برای آشپزخانه های کوچولو

آشپزخانه یکی از اصلی ترین بخش های هر خانه ای به حساب مییاید که در دیزاین و دکوراسیون آشپزخانه ها به لحاظ عملکردی بودن فضا باید حساسیت بیشتری به خرج داد به خصوص آشپزخانه های کوچولو که فضای چندانی برای مانور دادن و انجام امور روزمرده در آن وجود نمیدارد. به همین منظور امروز در ما می خواهیم با هم مدل های گوناگون کابینت آشپزخانه کوچولو را چک کنیم تا سهلتر بتوانید خوب ترین آن را برای دکوراسیون تان برگزید با ما همراه باشید.

عکس شماره ۲ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو : بهره گیری از رنگ های خنثی

بهره گیری از رنگ های خنثی مثل سفید در دیزاین آشپزخانه های کوچولو قادر هست این فضا را بزرگتر از حالت متداول نمایان کند. بهتر است کابینت آشپزخانه کوچولو را همانند عکس و تصویر یکسره انتخاب بکنید تا مرز های آن چندان مشخص نباشد با ایجاد این اختلالات بصری به سادگی قادر هستید آشپزخانه ی خود را بزرگتر از اندازه ی قرار می داری خود نمایان کنید.

عکس شماره ۳ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو : بهره گیری از کمد و کابینتهای گلاس

بهره گیری از کمد و کابینتهای گلاس به عنوان کابینت آشپزخانه کوچولو امروزه بسیار محبوب شده است چرا این نوع از کابینت ها به خاطر انعکاس نور و روشن تر نمایان کردن فضا سبب بزرگتر دیده شدن فضای آشپزخانه ی شما می شوند و ظاهر باکلاس و مدرنی به دکوراسیون شما می بخشد.

عکس شماره ۴ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو : استفاده جزیره

شاید بهره گیری از کمد و کابینتهای جزیره برای آشپزخانه های بزرگ انتخاب شود. اما قادر هستید با گذاشتن یک جزیره کوچولو و ساده در آشپزخانه های مربعی تعداد کمد و کابینتهای آشپزخانه تان افزایش دهید، همچنین از آن به عنوان میز کار، فضای غذا خوری، ظرف شویی و یا گاز رو میزی استفاده نمایید.حتی قادر هستید برای این منظور از جزیزه های متحرک نیز استفاده نمایید و فضای آشپزخانه خود را بزرگ تر جلوه دهید.

عکس شماره ۵ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو : استفاده وسایل توکار

برای آشپزخانه های کوچولو خوب ترین راه حل بزرگ تر نمایان کردن فضا بهره گیری از وسایل و وسایل تو کار است با این روش به سادگی فضای آشپزخانه ی خود را چندین برابر کنید، از یاد نبرید رنگ کابینت آشپزخانه کوچولو را حتما روشن انتخاب بکنید.

عکس شماره ۶ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو: استفاده پلان U شکل

در دیزاین کابینت آشپزخانه کوچولو از پلان U شکل استفاده نمایید این مدل فضای بیشتری را برای مانور در وقت انجام فعالیت های طبخ کرد و طبخ کن و یا نظافتی برای شما بوجود مییاورد و به آسانی قادر هستید فضای خود را بزرگتر نمایان کنید.

عکس شماره ۷ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو: بهره گیری از چوب

شاید خیلی از شما بهره گیری از رنگ های خنثی برای دکوراسیون داخلی تان را نپسندید، برای داشتن فضایی گرم تر قادر هستید چوب را برای کابیت های آشپزخانه تان برگزید. چوب به آشپزخانه کوچولو فضایی گرم و حسی صمیمی می بخشید. همچنین قادر هستید برای استفاده بیشتر از فضای آشپزخانه های کوچولو از شلف ها استفاده نمایید و وسایل و وسایل خود را در آن گنجانید.

عکس شماره ۸ ⇩عکس دکوراسیون آشپزخانه : این کابینت ها آشپزخانه های کوچولو را بزرگ می کند

کابینت آشپزخانه کوچولو: بهره گیری از میز گرد

زمانی فضای آشپزخانه ی شما کانتر عالی برای انجام امور روزمره ی شما ندارد، خوب ترین راه حل انتخاب میز گرد کافی شاپی برای دکوراسیون آشپزخانه ی شماست با این کار قادر هستید فضای عالی برای انجام فعالیت های خود را به دست آورید. میز های گرد فضای کمتری را از کف زمین و پیرامون شما می گیرد و تداخلی برای رفت و آمد شما در فضای آشپزخانه به وجود نمی آورند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال