لحظه تسلیم شدن زنان داعشی در لیبی


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، زنان داعشی خود را به نیروهای موسوم به «بنیان مرصوص» تسلیم کردند که از اردیبهشت ماه گذشته تروریست های داعش را در شهر بندری سرت مورد حمله قرار داده و اکنون دایره محاصره آنان را بسیار تنگ کرده اند.

زنان داعشی به دنبال تنگنای شدید در منطقه ای که وسعت آن به کمتر از یک کیلومتر می رسد تصمیم گرفتند به نیروهای محاصره کننده تسلیم شوند.

نیروهای بنیان مرصوص لیبی با نگرانی از احتمال انجام عملیات انتحاری توسط این زنان با احتیاط و کنترل شدید آنان را پذیرفتند و پس از دستگیری مشخص شد که آنها لیبیایی نیستند.

بر اساس مدارکی که درباره عقد ازدواج در مقرهای گروه تروریستی داعش در شهر سرت لیبی به دست آمده است، اعضای این گروه دارای تابعیت های مختلف از جمله آمریکا، فرانسه، سنگال، نیجریه، فیلیپین، مصر، سودان و تونس هستند.

نیروهای لیبی تاکید می کنند که با توجه به محاصره کامل داعش در بخش های باقیمانده شهر سرت، روزهای اندکی تا آزادی کامل این شهر باقی مانده است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال