جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردم مظلوم یمن بسیج شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردم مظلوم یمن بسیج شود

آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه در مکتب حسین(ع) نباید فقط منتظر ثواب اشک ریزش بر سیدالشهدا(ع) بود نقل کرد: جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردمان مظلوم یمن بسیج شود.

تصویر و عکس جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردمان مظلوم یمن بسیج شود

به گزارش «نسیم آنلاین»، آیت الله جوادی آملی شامگاه سه شنبه در مهمانی سوگواری شب عاشورای حسینی که در کانون علوم وحیانی اسرا به انجام رسانده شد، با تشریح معانی «ثار» نقل کرد: ثارالله خون بهای سالار شهیدان است و این خون قیمتی بها هدر نرفته است.

این استاد سطوح مناسب حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید وارث خون حسین(ع) باشیم نقل کرد: در مکتب حضرت سیدالشهدا(ع) کسی که جان را مضایقه می کند کربلایی نیست.

آیت الله جوادی آملی با تشریح این مطلب که امام خلیفه الرسول و پیامبر(ص) خلیفه الله است، ادامه داد: تا وقتی که خدا را نشناسیم و نتوانیم شناسانیم خلیفه خدا ناشناخته باقی می ماند.

وی با تأکید بر اینکه در مکتب حسین(ع) افراد محافظه کار و مصلحت فکر کن مکانی ندارند، اضافه کرد: حکومت و ارتشی که طالب خون حضرت سیدالشهدا(ع) است باید قوم ظالمی مانند آل سعود را زیر سئوال ببرد.

این مفسر قرآن کریم با اشاره به جنایات آل سعود در یمن نقل کرد: مسلمانان یمن با الگو گیری از مکتب امام حسین(ع) گریبان آل سعود را گرفته اند.

این استاد سطوح مناسب حوزه علمیه قم با بیان اینکه در مکتب حسین(ع) نباید فقط منتظر ثواب اشک ریزش بر سیدالشهدا(ع) بود نقل کرد: جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردمان مظلوم یمن بسیج شود.

وی با تأکید بر اینکه آل سعود باید پیام سیدالشهدا(ع) را بشنود، نقل کرد: واقعاً این همه جنایتی که آل سعود به راه انداخته با کدام معیار بشری سازگار است.

آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه استکبار دنیاای و صهیونیست ها وجدان عمومی را اسیر کرده اند، نقل کرد: وقتی دین جامعه ای اسیر شد در رابطه با کشتارها و جنایت دیگران سکوت اختیار می کند.

وی با عنوان این مطلب بود که شهدای انقلاب اسلامی وامدار مکتب کربلا هستند، اظهار کرد: خداوند به رسول گرامی اسلام(ص) آموخت که هرگاه از علی و آل او یاد می کند نقل بکنید علی جان من و از من است.

این مفسر قرآن کریم با تأکید براینکه امام حسین(ع) در روز عاشورا با همه اطرافیان اتمام حجت کرد، نقل کرد: جهاد و طلب خون خدا تا روز قیامت ادامه خواهد داشت.

– پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : پدرام ض.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تلقين و درس اهل نظر يک اشارت است
««« »»»
گفتم کنايتی و مکرر نمی‌کنم

جامعه اسلامی باید علیه آل سعود و به نفع مردم مظلوم یمن بسیج شود

TT / 49 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال