قیمت مرغ به 5هزار980تومان رسید


برای روزهای آتی تنها احتمال افزایش قیمت مرغ برای وزن های پایین به سبب افزایش تقاضا وجود دارد.
محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت ها تغییر محسوسی در بازار نداشته است، اظهار داشت: در حال حاضر نرخ هر کیلو مرغ درب مرغداری 4 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده 5 هزار و 980 تومان است.

وی در خصوص پیش بینی وضعیت قیمت در روزهای آتی گفت: از دو هفته گذشته تصورات عموم مردم و تولیدکنندگان برآن بود که با فرارسیدن ایام محرم نرخ ها افزایش یابد که تا کنون این امر روند بالعکس به خود گرفت.

یوسفی ادامه داد: برای روزهای آتی تنها احتمال افزایش قیمت مرغ برای وزن های پایین به سبب  افزایش تقاضا وجود دارد.

به گفته وی با توجه به قیمت نهاده ها نرخ مرغ زنده کمتر از کیلویی 4 هزار و 800 تومان برای مرغدار صرفه اقتصادی ندارد، از این رو شرکت پشتیبانی برای تعادل قیمت اقدام به انعقاد قرارداد و خرید مرغ های مازاد در بازار کرده است.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی در خصوص عرضه مرغ منجمد در ایام محرم از سوی شرکت پشتیبانی بیان کرد: عرضه هر کیلو مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی 5 هزار و 100 تومان که  از این رو ممکن است برخی افراد و هئیت های مذهبی راغب به استفاده آن باشند.

باشگاه خبرنگاران

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال