بانوان سمنانی میثاق نامه «لبیک یا زینب (س)» امضا می کنند


با دیگران به اشتراک بگذارید

بانوان سمنانی میثاق نامه «لبیک یا زینب (س)» امضا می کنند

خبرگزاری فارس: زنان سمنانی میثاق‌نامه «لبیک یا زینب (س)» امضا می‌کنند

زنان سمنانی در همایش رهروان زینبی، میثاق‌نامه «لبیک یا زینب (س)» امضا می‌کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی مخصوص ماه های محرم الحرام و صفرالمظفر در استان سمنان اظهار داشت: شعار «لبیک یا زینب (س)» به صورت مخصوص در آستان مقدس امامزادگان استان سمنان طنین انداز می شود.

وی تصریح کرد: میثاق نامه ارسالی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش رهروان زینبی در سمنان توسط زنان امضا می شود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اضافه کرد: این میثاق نامه به صورت طومار با بهره گیری از پارچه متنهای با قطع بزرگ که ذیل آن توسط زنان امضا می شود، آماده خواهد شد.

مطلبی بیان کرد: متن میثاق نامه در اختیار مجری برنامه قرار می گیرد تا خلال قرائت آن، با شعار «لبیک یا زینب (س)» توسط حاضران تأیید شود.

وی تصریح کرد: همچنین متن میثاق نامه به صورت مخصوص در اختیار خبرگزاری ها، رسانه ها و صداوسیما قرار می گیرد تا به نحو مطلوب از آن بهره برداری رسانه ای شود.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان نقل کرد: تلاش شده است تا با بهره گیری از ظرفیت صداوسیمای مرکز استان نسبت به پوشش کامل برنامه و در صورت امکان انتشار زنده آن اقدام شود و در غیر این صورت بعد از ضبط کامل برنامه، نسبت به انتشار آن در وقت دیگری اقدام خواهد شد.

______________________

گردآوری از : سامان ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ اين خرقه بينداز مگر جان ببری
««« »»»
کاتش از خرقه سالوس و کرامت برخاست

بانوان سمنانی میثاق نامه «لبیک یا زینب (س)» امضا می کنند

TT / 38 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال