بازدید هیأت بلندپایه کارگری کشور کره شمالی از خانه کارگر تبریز


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازدید هیأت بلندپایه کارگری کشور کره شمالی از خانه کارگر تبریز

خبرگزاری فارس: بازدید هیأت بلندپایه کارگری کشور کره‌شمالی از خانه کارگر تبریز

هیأت بلندپایه کارگری کشور کره‌شمالی از امکانات خانه کارگر تبریز بازدید کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از تبریز، صبح امروز هیأت بلندپایه کارگری کشور کره شمالی از امکانات خانه کارگر تبریز و بخش های گوناگون آن بازدید به عمل آورد.

در این بازدید دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با ارائه گزارشی از فعالیت های تعلیمی و فرهنگی این نهاد کارگری اظهار داشت: مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز که فعالیت خود را از سال ۸۶ آغاز کرده، هم اکنون در رشته های فنی و کامپیوتر کاردانی و کارشناسی دانشجو دارد.

کریم صادق زاده تبریزی با بیان اینکه این مرکز تعلیمی که زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی فعالیت دارد، تاکنون بیش از ۵ هزار فارغ التحصیل داشته است، نقل کرد: خانه کارگر با هدف ارتقای سطح علمی کارگران و ایجاد رشته هایی که زمینه کاری عالی ای دارد تلاش دارد برای رفع معضل اشتغال گام های عالی ای بردارد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این خانه کارگر تبریز هم اکنون قادر بوده با دایر کردن مدرسه قبل دبستانی تا مقطع دبیرستانی در رشته فنی نیز برای فرزندان کارگران نیز ارائه خدمات کند که قادر هست در آینده شغلی آنان بسیار نقش داشته باشد.

صادق زاده همچنین به برگزاری کلاس های آموزش کوتاه مدت برای اعضای خانه کارگر تبریز اشاره کرد و نقل کرد: برای ارتقای سطح علمی و بهره مندی کارگران عضو خانه کارگر و خانواده های آنان در رشته های فنی، هنری نیز دوره های کوتاه مدت تعلیمی رایگان نیز دایر کرده که تاکنون بالغ بر ۱۰۵ هزار نفر در این دوره ها کامیاب به کسب گواهینامه شده اند.

نماینده گردهمایی مردمی جمهوری خلق کره شمالی و معاون اول کمیته مرکزی نیز در این بازدید از اقدامات خانه کارگر تبریز در ارائه خدمات تعلیمی به کارگران را قابل توجه خواند و اضافه کرد: ارائه خدمات تعلیمی به کارگران قادر هست در آینده کاری و شغلی آنان بسیار نقش داشته باشد.

کیم تانگ سان رشته های تعلیمی دایر شده در مرکز تعلیمی خانه کارگر تبریز را اصلی خواند و نقل کرد: امکانات خوبی در این نهاد صنفی در بخش های گوناگون دایر شده که نشان از توجه به کارگران بوده که مکان تقدیر دارد.

این گزارش حاکی از آن است، هیأت بلندپایه کارگری کشور کره شمالی به ریاست نماینده گردهمایی مردمی جمهوری خلق کره شمالی و معاون اول کمیته مرکزی به همراه حمزه ای مدیر روابط بین الملل خانه کارگر ایران به منظور بازدید از واحدهای صنعتی تبریز و آشنایی با جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی در مسافرتی سه روزه وارد تبریز شده است.

–لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد–

گردآورنده : پريدخت ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حريف عشق تو بودم چو ماه نو بودی
««« »»»
کنون که ماه تمامی نظر دريغ مدار

بازدید هیأت بلندپایه کارگری کشور کره شمالی از خانه کارگر تبریز

TT / 54 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال