روسیه رجزخوانی آمریکا برای سوریه را با تشدید عملیات ضد تروریسم پاسخ می دهد


با دیگران به اشتراک بگذارید

روسیه رجزخوانی آمریکا برای سوریه را با تشدید عملیات ضد تروریسم پاسخ می دهد

خبرگزاری فارس: روسیه رجزخوانی ایالات متحده برای کشور سوریه را با تشدید عملیات ضد تروریسم پاسخ می‌دهد

منابع ارتشی و دیپلماتیک کشور سوریه نقل کردند، روسیه حین صدور فرمان به نیروهای خود در خاک کشور سوریه برای پاسخ به هر اقدام تحریک آمیز ایالات متحده در این کشور نبردها در حلب، حماه و ریف دمشق را شدت می‌دهد.

منابع ارتشی کشور سوریه در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق گزارش کردند: ارتش کشور سوریه در برهه جلو رو با همکاری و هماهنگی متحدان روسی و ایرانی خود نبردها در حلب، حماه و ریف دمشق را شدت می دهد.

این منابع اضافه کردند: نزاع دیپلماتیک اخیر بین روسیه و محور غربی در شورای امنیت و سپس تنش به وجود آمده بین مسکو و واشنگتن رهبری روسیه را بر آن داشت از مسئولین ارتشی خود در کشور سوریه بخواهد حین آماده باش کامل نقشه های حملات تازه علیه برخی مناطق راهبردی را وضع کنند تا با رسیدن به دستاوردهای آگاهی می داری به رجز خوانی ایالات متحده در پرونده کشور سوریه علیه مسکو پاسخ بدهد.

منابع مذکور نقل کردند : مناطقی که هم اینک از اهمیت بیش تری برای کشور سوریه و متحدانش برخوردار است، شهر حلب و حومه آن، حماه و حومه آن، ریف دمشق و درعا است و طی روزهای آتی اخبار خوشحالی بخشی درباره آزادی مناطق تازه می شنویم.

منابع سوری تاکید کردند: روسیه با ورود به مرحله جنگ خنک ناوگان دریایی ارتشی خود و دستگاه های پدافند هوایی را در مناطق امن کشور سوریه که تحت تسلط دولت کشور سوریه قرار دارد، تقویت می کند.

این منابع اضافه کردند: مسکو به مسئولین ارتشی خود در کشور سوریه دستور داده در صورت هجوم احتمالی ایالات متحده به موضع ارتشی یا دولتی کشور سوریه بدون نظرخواهی از رهبری روسیه مداخله سه سوته کند.

انتهای پیام

_____________________

گردآوری از : سميرا د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حجاب ظلمت از آن بست آب خضر که گشت
««« »»»
ز شعر حافظ و آن طبع همچو آب خجل

روسیه رجزخوانی آمریکا برای سوریه را با تشدید عملیات ضد تروریسم پاسخ می دهد

TT / 72 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال