http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تریلر زمان عرضه بازی ایرانی چهره شیطانی

تریلر زمان عرضه بازی ایرانی چهره شیطانی

یکی از ژانرهایی که چند سالی است مورد توجه توسعه‌دهندگان ایرانی قرار گرفته است، ژانر ماجرایی است. بازی ایرانی چهره شیطانی، یک بازی در این ژانر است که سعی دارد با روایت و داستانی متفاوت، گیمرها را به سمت خود بکشد. مدت زمان زیادی تا انتشار این بازی نمانده است و به همین مناسبت، سازنده بازی تریلر زمان عرضه آن را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p | دانلود 1080p

بازی چهره شیطانی، یک بازی ماجرایی توهمی با محوریت داستان است که در آن شخصیت اصلی باید با روی دیگر خود یعنی قسمت شیطانی‌اش روبرو شود که در این راه به ناچار پا به قسمت‌های بسیار تاریک و پلید ذهنش می‌گذارد. در این راه بازیکن به دنبال بازگشایی قسمت‌هایی از ذهن شخصیت اصلی می‌رود که همیشه سعی داشت به فراموشی بسپارد. گیم‌پلی بازی بر اساس اتفاقات عجیب و غریبی است که در حین بازی توسط جلد شیطانی شخصیت اصلی رخ می‌دهد. بازیکن با مواردی بسیار عجیب رو به رو می‌شود که فقط توسط یک اهریمن واقعی امکان‌پذیر است. این بازی در حال حاضر رده بندی سنی مثبت ۱۸ را از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای دریافت کرده و به زودی برای رایانه‌های شخصی در بازار ایران عرضه می‌شود.
در انتها نیز می‌توانید تصاویری از محیط‌های بازی مشاهده کنید:

منبع: زومیت
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تبلیغات