دعوت حضور درانتخابات کارگروه بازی های کامپیوتر ای کمیسیون برنامه


با دیگران به اشتراک بگذارید

فراخوان حضور درانتخابات کارگروه بازی های رایانه ای کمیسیون نرم افزار

انتخابات کارگروه بازی های رایانه ای کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با حضور فعالان این حوزه به انجام رسانده خواهد شد.
شاهین طبری، مسئول کمیسیون نرم افزار سازمان با اعلام این خبر نقل کرد: کمیسیون نرم افزار سازمان، انتخابات کارگروه بازی های رایانه ای را به منظور تعیین مجلسی مسئول آن روز یکشنبه دوم آبان ماه جاری در محل دبیرخانه سازمان نصر تهران به انجام میرساند.
طبری با اشاره به روال تعیین اعضای کارگروه کمیسیون های سازمان و برگزاری این دوره انتخابات کارگروه بازی های رایانه ای کمیسیون نرم افزار ادامه داد: براساس روال آئین نامه اجرایی دبیرخانه سازمان، انتخاب مسئول کارگروه کمیسیون های سازمان از اختیارات مسئول کمسیون مربوطه است اما این بار کمیسیون نرم افزار قصد دارد با برگزاری یک انتخابات و براساس آراء فعالان حوزه بازی های رایانه ای که به عضویت مجلسی سازمان درآمده اند و براساس تعداد حق آرای آنها، مسئول کارگروه بازی های رایانه ای را ذیل کمیسیون نرم افزار برگزد.
مسئول کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با تاکید بر فعالیت های مستمر و رو به جلوی کارگروه بازی های رایانه ای طی دوسال گذشته نقل کرد: خوشبختانه کارگروه بازی های رایانه ای طی مدت اخیر کامیاب شد ارتباطات گسترده و تنگاتنگی را با نهادهای تصمیم ساز و مرتبط با این حوزه برقرار کند و منافع فعالان بازی ساز را از طرق گوناگون به خوبی دنبال کند.
او درخصوص اولویت فعالیت کمیسیون نرم افزار سازمان دراین دوره ادامه داد: توسعه رابطه با نهادها و سازمان های مرتبط با این صنعت و همچنین توسعه کارگروه های کمیسیون نرم افزار از اولویت های این کمیسیون است.
طبری با اشاره به علل برگزاری انتخابات کارگروه بازی های رایانه ای نقل کرد: به خاطر تحول مسئول کارگروه بازی های رایانه ای، قصد داریم طی یک دورهمی و انتخابات صنفی، برای اولین بار اعضای کارگروه بازی های رایانه ای را براساس بیشترین آراء موافق فعالان این حوزه برگزیم.
مسئول کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران دراین خصوص ادامه داد: بنا داریم از رئیس بنیاد ملی بازی های رایانه ای هم به عنوان یکی از هنرپیشگان عمده این حوزه در این نشست فرا خوانیم تا نقطه نظراتشان را بیان کنند.
براساس اعلام دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، فعالان بازی ساز برای اعلام حضور در این انتخابات و بهره گیری از حق رای خود قادر هستند مشخصات خود را در این فرم آنلاین وارد کنند.

*****************************

مطلب از : پروانه ه.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مجو درستی عهد از جهان سست نهاد
««« »»»
که اين عجوز عروس هزاردامادست

دعوت حضور درانتخابات کارگروه بازی های کامپیوتر ای کمیسیون برنامه

TT / 35 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال