وجود دوربین دوگانه در Galaxy S8 قطعی است (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

وجود دوربین دوگانه در Galaxy S8 حتمی است

در کره‌ی جنوبی، شرکت سامسونگ دست به ثبت چندین نشان تجاری زده که امکان می دارد مهر تائیدی باشد به استفاده‌ی Galaxy S8 از دوربین دوگانه‌ای که کمی پیش، اخبار ضد و نقیضی از آن به گوش می‌رسید. همانطور که در خبری به آن اشاره کردیم، شرکت سامسونگ با انتشار تیزری، وعده‌ی شناسایی GALAXY S8 را در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (۸ اسفند)  داده است و اکنون نیز نام دو اپلیکیشن فرستاده شده برای ثبت تجاری، استفاده‌ی پرچمدار بعدی این شرکت از دوربین دوگانه را تائید می‌کنند.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس وجود دوربین دوگانه در Galaxy S8 حتمی است

نام این دو نرم‌افزار LightUp Camera و Light+ Camera می‌باشد. ثبت نشان تجاری برای هر دوی این اپلیکیشن‌ها، اشاره به این مورد دارد که این نشان شامل “سنسور دوربین برای استفاده در بهینه‌سازی نور و شفافیت عکاسی دیجیتال در شرایط کم نور” دارد. این مورد دقیقا شبیه توضیحات یک تولید کننده‌ی تلفن همراه از علت گذاشتن دوربین دوم در پشت سیستم خود می‌باشد.

عکس شماره ۲ ⇩عکس وجود دوربین دوگانه در Galaxy S8 حتمی است

علت دیگر این مطلب نیز بهره گیری از لوگوی معنادار ۸ در عکس آگهی کوتاه دیگری از شرکت سامسونگ است. با دیدن این عکس طولی نمی‌کشد که در ذهنتان عکس و تصویر دو دوربینی که روی هم قرار گرفته‌اند نقش ببندد. در کل دوربین‌های دوگانه، حسگرهای اثر انگشت امسال هستند! کمی پیش این ویژگی نیز ویژه یک اسمارت فون بود و بعدتر روی چندین گوشی دیگر دیده شد و حالا هم که همه مکان حضور می دارد. از این رو دوربین دوگانه نیز سرنوشت مشابه‌ای را در جلو رو خواهد داشت.

********************************

گردآوری از: لاله غ.

تلفن های هوشمند در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در آسمان نه عجب گر به گفته حافظ
««« »»»
سرود زهره به رقص آورد مسيحا را

وجود دوربین دوگانه در Galaxy S8 قطعی است (۲ عکس)

TT / 36 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال