حقیقت عاشورای حسینی را به وسیله فضای مجازی به دنیا نشان دهیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

حقیقت عاشورای حسینی را به وسیله فضای مجازی به دنیا نشان دهیم

عضو هیئت علمی کانون تعلیمی و پژوهشی امام خمینی (ره) خواستار اهتمام در معرفی و تبیین واقعیت عاشورای حسینی از طریق فضای جایزی به عموم جهانیان شد.

تصویر و عکس واقعیت عاشورای حسینی را به وسیله فضای جایزی به دنیا نمایان کنیم

حجت الاسلام محمد حسین طاهری در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به مطلب فوق ابراز داشت: در جهانی که بشر با درگیر شدن در مفاهیم پوچ و غیرالهی ایسم های شرق و غرب به ورطه فساد و نابودی کشانده شده، ما باید بتوانیم واقعیت اسلام و تشیع که تبلور بارزی در نهضت حسینی دارد را به دنیا نمایان کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به فراگیر شدن فضای جایزی و به خصوص شبکه های اجتماعی در دنیای امروز، ضروری است که ما از این بستر و ابزار جهت نشر معارف حسینی حداکثر استفاده را داشته و به این طریق اثبات کنیم که چرا مدعی هستیم سیستم سیدالشهدا(ع) و به طور کلی اهل بیت(ع) انسان ساز و مایه نجات و رستگاری بشر است.

این محقق و پژوهشگر حوزوی همچنین خاطرنشان کرد: دشمن در پی آن است که از فضای جایزی علیه اعتقادات و باورهای ما و حتی خدشه وار کردن به فرهنگ بومی و ملی ما بهره گیرد که ما هم در جواب باید از این ابزار حین پاسداری از تمام داشته های دینی و آیینی خود به باورهای و خواسته های دشمن هجوم فکری و فرهنگی کنیم.

وی ادامه داد: بی شک امروز یکی از خوب ترین ابزارها برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر فعالیت متعهدانه و هوشیارانه در فضای جایزی در راستای معرفی کردن دین اسلام و مذهب تشیع به جهانیان است.

حجت الاسلام طاهری در خاتمه گفت: از این منظر ما با تولید محتوای عالی در فضای جایزی همچنین تغییر در تولید سخت افزار و نرم افزار باید بتوانیم سبک زندگی غربی را به درگیری کشیده و سبک زندگی اسلامی و توحیدی را تبیین و ترویج دهیم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال