http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

ساخت دستگاه آب شیرین کن در دانشگاه گیلان

ساخت دستگاه آب شیرین کن در دانشگاه گیلان

با دیگران به اشتراک بگذارید

ساخت دستگاه آب شیرین کن در دانشگاه گیلان

خبرگزاری فارس: ساخت دستگاه آب شیرین‌کن در دانشگاه گیلان

معاون پژوهشی رئیس دانشگاه گیلان از ساخت دستگاه آب شیرین‌کن قابل حمل با بهره گیری از انرژی خورشیدی در این دانشگاه گزارش کرد.

سید ضیاءالدین میرحسینی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برنامه های در حال انجام دانشگاه گیلان اظهار کرد: دیزاین و ساخت دستگاه آب شرین کن قابل حمل با بهره گیری از انرژی خورشیدی در دانشگاه گیلان انجام شده است.

وی به همکاری با اداره کل راه و شهرسازی گیلان در راستای از بین بردن معضل بزرگراه رشت ـ قزوین اشاره کرد و اضافه کرد: معضل مذکور با مدد دانشگاهیان از بین برده شده است خلال اینکه در حوزه مهندسی ترافیک همکاری خوبی با شهرداری رشت داریم.

معاون پژوهشی رئیس دانشگاه گیلان با بیان اینکه گیاه سنبل آبی یکی از تهدیدهای آبراهه ها به حساب مییاید، تصریح کرد: دیزاین و ساخت روبات شناور جمع آوری سنبل آبی در دانشگاه گیلان آغاز شده و در حال انجام است.

میرحسینی از دیزاین سیستم هوشمند جمع آوری آب های سطحی در دانشگاه گیلان گزارش کرد و بیان کرد: آب های جمع آوری شده برای مصارف غیر شرب بهره گرفته میشود.

وی به اجرای پروژه مذکور در فرمانداری آستانه اشرفیه اشاره کرد و گفت: پروژه جمع آوری آب های سطحی در فرمانداری مذکور در حال انجام است.

معاون پژوهشی رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به اجرای پروژه پهنه بندی زلزله شهرها و مناطق در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: پروژه مذکور ارائه شده و قابل اجرا است.

میرحسینی به پهنه بندی بار ناپاکی سواحل و استخراج توانایی سیستم های سواحل در دریای خزر اشاره کرد و یادآور شد: دستگاه زنده کشف کن مایکروویو در دستور کار دانشگاه گیلان است و آمادگی اجرای آن را داریم.

وی با بیان اینکه دستگاه قابل حمل تامین آب و برق مناطق در لحظه های بحرانی در دانشگاه گیلان تهیه شده است، اظهار کرد: اگر تقاضا موجود موجود باشد امکان ساخت آن به اندازه کافی وجود دارد.

معاون پژوهشی رئیس دانشگاه گیلان به آمادگی اجرای سامانه های مهار گروه های امدادی در این دانشگاه اشاره کرد و اضافه کرد: دستگاه محافظ از سرور سیستم های دولتی در وقت وقوع بلایای طبیعی در دانشگاه گیلان دیزاین و تهیه شده است.

میرحسینی با اشاره به اینکه توسعه دولت الکترونیکی ایجاب کرده آفت هایی موجود موجود باشد، بیان کرد: آمادگی ایجاد گروه واکنش با سرعت برای مقابله با هجومهای سایبری در دانشگاه گیلان وجود دارد.

وی از ارزیابی خسارت ها و بازیابی اطلاعات نابود شده توسط گروه مذکور گزارش کرد و تصریح کرد: معرفی مهاجمان و عملیات آفندی علیه آنها وجود دارد.

معاون پژوهشی رئیس دانشگاه گیلان به افزایش زیان پذیری در مقابل بیوتروریسم در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: آمادگی ایجاد آزمایشگاه پدافند زندگی کردی در سطح منطقه را داریم و این آزمایشگاه قادر هست هشدارهای ضروری برای مقابله با بیوتروریسم را به موقع ارائه کند.

*********************

تهیه شده توسط: ژيان ا.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلم ز حلقه زلفش به جان خريد آشوب
««« »»»
چه سود ديد ندانم که اين تجارت کرد

ساخت دستگاه آب شیرین کن در دانشگاه گیلان

TT / 70 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بازگشت مابه‌التفاوت قبض‌های تلفن به حساب مردم!
ژورنال انواع مدل لباس عروس ۲۰۱۷ ایرانی و اروپایی سری اول
محمدعلی کلی در قاب چهار قرار گرفت
دستگیری 120 نفر از اراذل و اوباش در تهران
نوزاد در خواب چه می بیند؟
«یاسمین» زنان ایرانی را تهدیدمی‌کند
رشد اقتصادی و مهار تورم چگونه محقق شد؟
ویدیو فیلم موزیک ویدئو یا نماهنگ همایش ارگونومی ( آپارات )
فیلم ۱۳ روز تا رای گیری و انتخابات ایالات متحده؛آخرین خبر ها و گفتاورد ها ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم رامسر میزبان سرمایه گذاران قسمت توریستی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم مادر ۳۳ ساله صاحب شش فرزند شد +پخش
کلیپ فیلم دستگیری ۱۲۰ نفر از اراذل و اوباش در تهران +پخش
ویدیو فیلم دفع یورش تروریستهای جبهه النصره به حومه دمشق / دریافت کلیپ
استخدام شرکت تولیدی در زمینه کشتار مرغ و طیور
ویدیو فیلم پیشروی های ارتش سوریه در شمال حماه / دریافت کلیپ
کلیپ فیلم نبرد خونین خروس ها و کشته شدن رقیب
علت پف نکردن کیک های خانگی چه است؟
فیلم جنگ ترسناک و خونین سگ های پیتبول +۱۸ ( آپارات ) -دانلود و پخش
تفاوت قیمت عجیب میوه در بازار داخلی و میوه های صادراتی
یادگیری زبان جدید توسط پسر ۱۶ ساله در کما + عکس
تبلیغات