ساماندهی ارسال اس ام اس های متعدد بازرگانی از طریق سیم کارتهای شخصی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ساماندهی ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی از طریق سیم کارتهای شخصی

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نقل کرد: توانایی ارسال پیامک تمامی سیم کارت هایی که به صورت شخصی برای سایر مشترکین پیامک انبوه بازرگانی ارسال می کنند، مسدود می شود.
حسین فلاح جوشقانی با اعلام این خبر نقل کرد: با افتتاح سامانه غیر فعال سازی دریافت اس ام اسهای بازرگانی (سامانه ۸۰۰)، برخی اس ام اسهای بازرگانی از طریق شماره های شخصی برای مشترکان ارسال می شود که باعث نارضایتی مردمان شده است.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی با اشاره به اینکه براساس مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، خدمات پیامک انبوه، خدماتی است که پیامک ها از طریق فرستنده مشخص و از طریق شبکه های رابطه ای بدون خواست قبلی کاربران و توجه کرد هزینه توسط آنان گرفته میشود و جنبه بازرگانی و خبر دهی دارد، اضافه کرد: ارسال پیامک بازرگانی از شماره های شخصی از مصادیق پیامک انبوه بوده و طبق مصوبه شورای مناسب فضای جایزی، ارایه کنندگان خدمات رابطه ای باید امکان فعال سازی و یا غیر فعال نمودن دریافت اس ام اسهای انبوه از این طریق را برای کاربران فراهم کنند.
وی تصریح کرد: بر همین اساس رگولاتوری اپراتورها را ملزم کرده است تا وقت ایجاد این امکان برای کاربران، در صورتی که مشترکین از طریق سیم کارت شخصی خود به ارسال پیامک انبوه بازرگانی اقدام کنند، امکان ارسال پیامک آنها مسدود شود.
فلاح جوشقانی درباره رفع مسدودسازی ارسال پیامک سیم کارتهای شخصی نقل کرد: بعد از ایجاد امکان فعال سازی و غیر فعال سازی دریافت پیامک انبوه برای کاربران و تایید رگولاتوری، بعد از خبر دهی، امکان گشودن توانایی ارسال پیامک انبوه برای این دسته از سیم کارتهای مشترکان فراهم می شود.

__________________

تهیه و تدوین : شايان ی.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مريد طاعت بيگانگان مشو حافظ
««« »»»
ولی معاشر رندان پارسا می‌باش

ساماندهی ارسال اس ام اس های متعدد بازرگانی از طریق سیم کارتهای شخصی

TT / 50 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال