اعضای کمیته عملی نمایشگاه الکامپ برگزیده شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعضای کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ انتخاب شدند

کمیته سیاستگذاری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، اعضای کمیته اجرایی نمایشگاه را برگزیدند.
در ابتدای نشست رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اشاره به اینکه سال گذشته نمایشگاه الکامپ رکورد بی سابقه ای در وسعت برگزاری نمایشگاه الکامپ برجا قرار داد و در فضایی بیش از ۲۳ هزار متر مربع به انجام رسانده شد، نقل کرد: در سال جاری با علم به اینکه متقاضیان بیشتری برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم خواهیم داشت مرحله قبل نام نویسی را برای سنجش میزان استقبال از الکامپ این دوره به انجام رساندیم. در مدت ۱۰ روز ۴۷۰ شرکت فضایی بیش از ۴۷ هزار متر مربع خواست کردند که بیش از دو برابر فضایی است که به نمایشگاه الکامپ این دوره اختصاص کشف کرده است.
سعادت با تاکید بر اینکه قصد داریم با برگزاری نمایشگاه الکامپ عکس و تصویر کامل و جامعی از توان صنعت فاوای کشور به اکران قرار بدهیم، اضافه کرد: نمایشگاه الکامپ متعلق به صنف تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات است و هدف ما مشارکت حداکثری و حضور بخش بزرگتری از بدنه صنف است؛ مذاکراتی هم جهت افزایش فضای نمایشگاه الکامپ داشتیم که همچنان در حال پیگیری است. با این وجود همزمانی الکامپ با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و تکنولوژی کشور یکی از علل محدودیت فضا برای هر دو نمایشگاه است.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اعلام اینکه اعضای کمیته اجرایی الکامپ تعیین شدند، نقل کرد: با نظر اعضای کمیته سیاستگذاری باقربحری، آزاد سرشناسی، محمد اطرج، مهدی حیدری، محمد ثروتی، صائبه سلوکی و فرهاد فکوری به عنوان کمیته اجرایی الکامپ بیست و دوم برگزیده شدند.
او در ادامه به تشریح وظایف کمیته اجرایی توجه کرد و اضافه کرد: کمیته اجرایی موظف به ایجاد هماهنگی های ضروری با شرکت مجری است و همچنین با آغاز مرحله نام نویسی و جانمایی غرفه ها وظیفه نظارت و همکاری با آنها را نیز بر عهده دارد؛ علاوه بر آن مذاکره با مراجع زیربط و پیگیری امور الکامپ نیز از جمله وظایف تعریف شده کمیته اجرایی است. به همین علت به منظور تسریع در اقدامات و اتخاذ تصمیم های به موقع، جلسات کمیته اجرایی با حضور سه نفر از اعضا به مجلسیت خواهدرسید.

—————————————————-

مسئول متن : سرور ا.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بوسيدن لب يار اول ز دست مگذار
««« »»»
کخر ملول گردی از دست و لب گزيدن

اعضای کمیته عملی نمایشگاه الکامپ برگزیده شدند

TT / 43 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال