http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

۹ علامت که عشق تان هنوز درگیر ارتباط قبلی اش است (۳ عکس)

۹ علامت که عشق تان هنوز درگیر ارتباط قبلی اش است (۳ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

۹ نشانه که عشق تان هنوز درگیر رابطه قبلی اش است

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید عشق زندگی تان، هنوز هم در رابطه گذشته خود دست و پا می زند. اما به چه صورت باید از این احساس مطمئن شد؟ آیا این احساس آنقدر قوی است که بخواهید رابطه خود را به خاطرش به پایان رسانید؟
طبیعی است که هر فردی رحلت کرده خود، روابط احساسی را آزموده باشد اما وقتی که این اتفاق تاثیرش را در زمان حال نیز قرار میدهد، آن وقت است که برای زوجین معضل ساز می شود.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید عشق زندگی تان، هنوز هم در رابطه گذشته خود دست و پا می زند. اما به چه صورت باید از این احساس مطمئن شد؟ آیا این احساس آنقدر قوی است که بخواهید رابطه خود را به خاطرش به پایان رسانید؟
ما در اینجا چندین علامت را که ثابت می کند طرف مقابل تان هنوز هم درگیر فرد دیگری است، براتیان آورده ایم.
در تماس بودن
اگر شریک زندگی تان هنوز هم با فردی که در زندگی گذشته اش بوده در ارتباط است، اگر مدام با او صحبت میکند، پیغام می فرستد یا ایمیل رد و تبدیل میسازد، آگاهی بدارید که او هنوز رابطه گذشته خود را به پایان نرسانده است. مسلما اگر آن دو با هم دو دوست متداولی باشند، هیچ ایرادی ندارد اما اگر ارتباطشان نزدیک و نزدیک تر شود، این برای شما یک زنگ خطر است.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 9 علامت که عشق تان هنوز درگیر رابطه قبلی اش است
او را در شبکه های اجتماعی فالو می کند
آیا شریک زندگی تان، عشق قبلی اش را در فیس بوک، اینستاگرام یا توئیتر فالو کرده است و مدام پست های او را دنبال می کند؟ آیا نسبت به کارهای او کنجکاو است؟ اگر پاسخ شما مثبت است، بدین معنی است که زندگی عشق قبلی اش هنوز هم برای او اهمیت زیادی دارد.
او را ملاقات می کند
درست است که شما باید به نظر و تصمیمات شریک زندگی تان ارج بنهید اما اگر او هنوز هم دوست دارد که عشق کهنه اش را ملاقات کند، نباید اجازه دهید. هر گونه رابطه قبلی را که او بخواهد ادامه دهد، باید زیر نظر شما نیز باشد در غیر این صورت حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است. اگر هم قبول نکرد، خوب تر است به دنبال فرد دیگری باشید.
شما را با نام او صدا می زند
اگر شریک زندگی تان، شما را بیش از یک بار با نام عشق قبلی اش صدا زد، آگاهی بدارید که هنوز هم ذهن و قلب او درگیر او است. تنها اسمی که باید بر زبان او باشد، نام شماست و علتی ندارد که شما این موضوع را مدام به او گوشزد کنید. پس اگر این اتفاق تکرار شد، خودتان را از این رابطه عقب بکشید.
از حرف زدن در رابطه با او خودداری می کند
اگر شریک زندگی تان از گذشته خود صحبت نمیکند و نمی خواهد که چیزی از گذشته خود را با شما قسمت کند، این یک علامت است از این که او هنوز هم رابطه گذشته خود را به پایان نرسانده است. در واقع اگر حرف زدن در رابطه با گذشته برای او سخت باشد، آگاهی بدارید که او در مرحله گذر است و هنوز هم شکست عشقی اش را هضم نکرده است.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 9 علامت که عشق تان هنوز درگیر رابطه قبلی اش است
شما را با او مقایسه می کند
آیا وقتی که شما شامی تهیه میکنید، شریک زندگی تان به مکان تعریف و تمجید از شما، نقل میکنید که عشق قبلی اش آن را به گونه دیگری درست می کرده است؟ شاید این موضوع حقیقت زندگی باشد اما وقتی که طرف مقابل تان آن را مدام به زبان می آورد، بدین معنی است که هنوز هم در خاطرات گذشته خود شناور است و قصد طلاق گرفتم هم ندارد.
خاطرات گذشته خود را نگه می دارد
آیا هنوز هم شریک زندگی تان تیپهایی را که نامزد قبلی اش به او هدیه داده، نگه داشته و مدام آنها را بر تن میکند یا این که عروسک های او را روی تخت اش نگه می دارد؟ این بدین معنی است که او نمی خواهد از خاطرات گذشته خود طلاق گیرد.
با خانواده او در ارتباط است
اگر هنوز هم شریک زندگی تان با خانواده عشق قبلی اش یا حتی با دوستان او در ارتباط است، بدین معنی است که او می خواهد ارتباط خود را حفظ کند. شاید هم هنوز امید دارد که به مدد آنها رابطه شکست خورده خود را باز گرداند. در این صورت خوب تر است که خودتان را از این رابطه بیرون بکشید.
گفتگویتان حول محور گذشته است
اگر احساس می کنید که همیشه شخص سومی موضوع مکالمه های شماست، خوب تر است خیلی جدی با طرف مقابل تان حرف زنید و اگر بعد از آن همچنان به کار خود ادامه داد، خوب تر است شما هم به لیست خاطرات او افزوده شوید.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 9 علامت که عشق تان هنوز درگیر رابطه قبلی اش است

—لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد—

تهیه از : آزاده ی.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز من ضايع شد اندر کوی جانان
««« »»»
چه دامنگير يا رب منزلی بود

۹ علامت که عشق تان هنوز درگیر ارتباط قبلی اش است (۳ عکس)

TT / 120 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
آموزش رقص توسط بازیگر سینما + عکس
ماجرای آمدن ارز به خودپردازها
افشاگری پرستو صالحی درباره گرفتن پول برای حضور در مراسم های مختلف
احتمال ممنوعیت تولید خودروهای بنزینی و دیزلی در آلمان
استخدام بازاریاب حضوری جهت شرکت پخش در اهواز
مهریه ی جالب و باور نکردنی همسر علی دایی !
اتفاقی باورنکردنی در سردخانه/ مرده‌ای در آغوش مادرش جان گرفت (عکس)
دختری که مونالیزای افغان شد+عکس
با فشار دادن این نقاط بدن به سرعت لاغر شوید +تصاویر
سویا صدرنشین شد
تمرین دموکراسی در مدارس میانه
با گران ترین چیپس جهان آشنا شوید
نرخ‌ پرواز عتبات عالیات ۳۰درصد گران شد
نسخه پی سی بازی Mobius Final Fantasy تا یک ماه دیگر در ژاپن عرضه می‌شود
«محمد رسول الله» و «دختر» نامزد جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک شدند
استخدام منشی مسلط به کامپیوتر در تهران
کپی چینی پورشه شاسی بلند!
نامزدی جنجالی پسر ۱۲ ساله با دختر ۱۱ ساله (عکس)
هشدار به پرسپولیسی ها درخصوص رامین رضاییان
زیبایی های اینترنت را ببینید
تبلیغات