«فیلم و مصاحبه تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان رودبار جنوب» ساختگی و مغرضانه است


با دیگران به اشتراک بگذارید

«فیلم و مصاحبه تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان رودبار جنوب» ساختگی و مغرضانه است

خبرگزاری فارس: «فیلم و گفت و گو تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان رودبار جنوب» ساختگی و مغرضانه است

در اطلاعیه تعلیم و پرورش آمده است: فیلم و گفت و گو تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان شهرستان رودبار جنوب که در فضای جایزی و شبکه‌های اجتماعی انتشار داده شده، کذب محض و مغرضانه است.

به گزارش گروه تعلیم و پرورش خبرگزاری فارس، مرکز خبر دهی و روابط عمومی وزارت تعلیم و پرورش به نقل از استان کرمان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: فیلم و گفت و گو تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان شهرستان رودبار جنوب که در فضای جایزی و شبکه های اجتماعی انتشار داده شده، کذب محض و مغرضانه است.

در این اطلاعیه آمده است: «خلال گرامیداشت ایام شهادت سرور آزادگان دنیا و یاران باوفای ایشان، به اطلاع می رساند این گفتگو به پیشنهاد عده ای و در راستای تخریب نظام مقدس ایران و دادن قول های عجیب به دانش آموزان توسط فردی که با مدیر مدرسه اغراض شخصی داشته، تهیه و انتشار داده شده است که نحوه حرف زدن و حرکات دانش آموزان در برابر دوربین _ که هنرپیشگان حرفه ای نیستند و قادر نیستند جلوی خنده خود را بگیرند_ موید ساختگی بودن آن است و شورای اسلامی روستا و والدین دانش آموزان نیز ساختگی بودن آن را تایید کرده و بابت انتشار تصاویر فرزندانشان در این گفتگو به شدت معترض هستند.

بدیهی است تعلیم و پرورش استان کرمان با هر گونه تخلف احتمالی و تنبیه بدنی دانش آموزان تحت هر شرایط و به هر بهانه ای که باشد به شدت برخورد قانونی خواهد کرد، اما به منظور روشن شدن ابعاد و اغراض تهیه کنندگان و منتشر کنندگان این فیلم و مکالمه ی ساختگی و پیش گیری از تضییع حق این دانش آموزان، والدین آنها و مدیر مدرسه مذکور، مراجع ذی ربط در حال بررسی و تحقیق آگاهی می داری در خصوص انگیزه های تهیه این فیلم هستند که نتایج آن به زودی به افکار عمومی و ملت شریف ایران خبر دهی خواهد شد».

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارنده: سپند ا.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بهشت اگر چه نه جای گناهکاران است
««« »»»
بيار باده که مستظهرم به همت او

«فیلم و مصاحبه تنبیه بدنی و اخراج دانش آموزان رودبار جنوب» ساختگی و مغرضانه است

TT / 49 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات