حرکات ورزشی مختص سینه ها


با دیگران به اشتراک بگذارید

حرکات ورزشی مخصوص سینه ها

تصویر و عکس حرکات ورزشی ویژه سینه ها
اگر می خواهید با ورزش کردن تحول یدر سایز و حجم سینه هایتان صورت نگیرد بهتر است از برخی نکات اصلی در خلال ورزش پیروی کنید تمرینات نقش می داری برای قوی تر شدن عضلات سینه ضروری است که با توجه به پیشنهادهای مربی بدنسازی باید آن ها را به انجام رسانید بهبود ظاهر سینه ها با کمک برخی حرکات ورزشی به آسانی  امکانپذیر خواهد بود برخی حرکات اختصاصی ویژه سینه نیز وجود دارد که در ادامه مطلب آن ها را شرح خواهیم داد.

برخلاف باور عموم هیچ رژیم غذایی، ورزش یا داروای وجود ندارد که مهار کند در کجای بدن وزنتان را اضافه یا کاهش دهید. با توجه به اجلاس ورزش ایالات متحده، کاهش وزن بر تمام نواحی از بدن که چربی نگه میدارند تاثیر قرار میدهد از جمله سینه ها از آنجا که سینه ها روی عضلات سینه ای قرار دارند برخی تمرینات امکان می دارد به بهبود ظاهر سینه ها یاری رسانند.

گام اول

حداقل ۱۵۰ دقیقه در هفته نوعی ورزش با شدت متوسط به انجام رسانید، دوچرخه سواری کنید، بدوید یا شنا کنید. مراکز مهار و جلو گیری از مریضی برای بهره مندی از مزایای تندرستی بیشتر، بزرگسالان را تشویق می کند که حداقل ۳۰۰ دقیقه در هفته را به ورزش کردن اختصاص دهند. تا وقتی که مصرف کالری شما با مصرف انرژی تان برابر باشد شما وزن یا بافت سینه را از دست نخواهید داد. با این حال اگر وزن کاهش دهید قادر هستید انتظار داشته باشید که مقداری از بافت سینه تان را نیز از دست بدهید. عضلات سینه ای قوی در زیر سینه های شما قادر هستند این تصور را بوجود آورند که سینه های بزرگتری دارید.

گام دوم

عضلات سینه ای تان را تقویت کنید. برخی تمرینات تحمل وزن مانند شنای سوئدی و Inchworms (که تقلیدی از حرکت یک کرم کوچولو روی زمین است) یاری میرسانند که سینه های شما سفت تر به چشم بیایند. برای انجام Inchworms از باسن به جلو خم شوید و نوک انگشتانتان را روی زمین گذارید اگر دستتان به زمین نمی رسد زانوها را کمی خم کنید به آرامی نوک انگشتانتان را به سمت جلو حرکت دهید تا وقتی که بدن تان با زمین موازی شود یک شنای سوئدی به انجام رسانید، سپس به آرامی دست هایتان را به سمت عقب حرکت دهید تا وقتی که به وضعیت شروع برگردید. یک روز در میان، ۳ ست ده تایی از هر تمرین را به انجام رسانید.

گام سوم

از وزنه ها بهره گیرید، برخی سیستم های وزن و تمرینات (مانند پرس سینه با هالتر) عضلات سینه ای شما را سفت می کنند که یاری میرساند سینه های شما بزرگتر و سفت تر به چشم بیایند. یک هالتر بردارید و روی نیمکت بخوابید هالتر را تا مکانی کم بکنید که درست بالای قفسه سینه تان قرار بگیرد، بازوهایتان را صاف کنید و هالتر را به سمت بالا فشار دهید، یک ثانیه آن را نگه دارید و سپس هالتر را کم بکنید. ۳ ست شامل ۱۰ تکرار به انجام رسانید برای حفظ مطمئنی، این طوری پرس سینه ها را بدون یک همراه به انجام نرسانید.

گام چهارم

یک توپ طبی بردارید و درحالی که یک لانژ به انجام میرسانید، آن را در مقابل قفسه سینه تان نگه دارید توپ را مستقیم به سمت یک یار تمرینی یا دوست پرتاب کنید و ست شامل ۱۰ تکرار به انجام رسانید.

گام پنجم

پلانک از جلو به انجام رسانید برای یک لیفت سینه سه سوته روی زمین بخوابید، به طوری که انگار می خواهید یک شنای سوئدی به انجام رسانید اما بجای گذاشتن وزنتان روی دست ها، از ساعدهایتان بهره گیرید زانوی چپ تان را خم کنید و به سمت قفسه سینه تان بیاورید. یک ثانیه مکث کنید و سپس پایتان را به وضعیت شروع برگردانید با پای دیگر تکرار کنید. این ترتیب را ۱۰ بار به انجام رسانید و برای ۳ ست تکرار کنید.

هشدار

در خلال ورزش کردن، یک سینه بند ورزشی کاملا چسبان بر تن بکنید تمرینات شدید مانند: دویدن، طناب زدن یا ایروبیک امکان می دارد باعث شوند سینه هایتان بالا و پایین بروند و رباط های سینه هایتان کشیده وشل شوند. یک سینه بند ورزشی برگزید که به خوب ترین شکل از سایز کاسه یا cup شما حمایت کند و پشتیبانی کافی برای سطح شدت تمرین تان فراهم نماید.

مورد

اگر شما مقدار قابل توجهی وزن از دست داده اید قادر هستید یک لباس زیر یا تیپ های مخصوصی که به بهبود ظاهر سینه های شما یاری میرسانند خریداری نمایید مانند: تاپ قهرمانی، کرست، سینه بندهای پد دار و سینه بندهایی که در زیر کاسه در بر می داری سیم می باشند یا با پزشکتان در رابطه با گزینه های جراحی حرف زنید.

مجله تناسب اندام

—————————————————-

نگارنده : ترگل چ.

ورزش و سلامت در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشم بد دور کز آن تفرقه‌ات بازآورد
««« »»»
طالع نامور و دولت مادرزادت

حرکات ورزشی مختص سینه ها

TT / 139 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال