نماز ظهر عاشورا در سراسر استان گلستان اقامه شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نماز ظهر عاشورا در سراسر استان گلستان اقامه شد

عزاداران حسینی در سر تا سر استان گلستان در عمل به پیام عاشورا و در امتداد سوگواری خود در رثای حسین بن علی (ع) و اهل‌بیتش، نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند.

تصویر و عکس   نماز ظهر عاشورا در سر تا سر استان گلستان اقامه شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از استان گرگان، نماز ظهر عاشورا در سر تا سر استان گلستان اقامه شد و مردمان عزادار گلستان به یاد آخرین نماز امام حسین (ع) در ظهر عاشورا، نماز ظهر این روز را در سر تا سر استان اقامه کردند.

مردمان استان گلستان به مانند دیگر مردمان در سر تا سر کشور با درک پیام عاشورا که احیای ارزش های دینی بود، امروز را در سوگ امام حسین (ع) و اهل بیتش نالیدند و با شنیدن صدای اذان ظهر به مانند ظهر عاشورا صفوف نماز را تشکیل داده و نمایان کردند که پیام این روز را به خوبی دریافته اند.

هیئت های مذهبی نیز با شنیدن صدای اذان، عزاداری را به پس از نماز موکول کرده و با چشمانی گریان و دل هایی محزون در صفوف نماز ظهر عاشورا ایستادند.

امروز مردمان استان گلستان در بسیاری از نقاط این استان به خیابان ها آمدند و نمایان کردند که پس از گذشت سال ها از واقعه دهم محرم سال ۶۱ هجری قمری در دشت نینوا، هم چنان با آرمان های حسینی مأنوس و همراه هستند.

عاشورائیان و عزاداران حسینی در استان گرگان مرکز استان گلستان همگام و هم نوا با مردمان سر تا سر کشورمان اسلامی، نماز ظهر عاشورا را علامت مظلومیت و حقانیت قیام حسینی آگاهی داشتند و آن را به حرمت شهیدان کربلا در خیابان امام خمینی (ره) استان گرگان به امامت آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان اقامه کردند.

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : دنيا ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی نگار در نظرم جلوه می‌نمود
««« »»»
وز دور بوسه بر رخ مهتاب می‌زدم

نماز ظهر عاشورا در سراسر استان گلستان اقامه شد

TT / 55 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال