مهر تایید MSI بر عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 1050 Ti (2 عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

مهر تایید MSI بر عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 1050 Ti

این روزها GTX 1050Ti به یک موضوع داغ تبدیل شده و شاهد انتشار اطلاعات غیر مجلسی هستیم. اگر هیچ یک از شایعات انتشار داده شده پیشین برای اثبات وجود کارت گرافیک GTX 1050Ti کافی نبوده، شاید MSI بتواند این موضوع را قطعی کند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس مهر تایید MSI بر عرضه کارت گرافیک GeForce GTX 1050 Ti

MSI Gaming App یک بسته نرم افزاری است که همراه کارت های گرافیک سری GAMING این کمپانی عرضه می شود. Gaming App امکان مهار جنبه های گوناگون کارت های گرافیک ساخت MSI از جمله سرعت فن، فرکانس ها و در صورت وجود، نور توجه کنی LED را فراهم می کند. همچنین امکان انتخاب پیکربندی های از قبل تعریف شده شامل OC ،Mode Gaming Mode و Silent Mode نیز وجود دارد. جهت پشتیبانی از پیکربندی های مذکور می بایست MSI از قبل برای هر کارت جدول فرکانس ها را تعریف کند، بنابراین برای پشتیبانی از کارت های جدید به بروزرسانی Gaming App نیاز است. در جدیدترین بروزرسانی این نرم افزار، پشتیبانی از کارت های سری GTX 1050 Ti GAMING افزوده شده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال