http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

حضور سید حسن نصرالله در بین عزاداران حسینی در بیروت

حضور سید حسن نصرالله در بین عزاداران حسینی در بیروت

با دیگران به اشتراک بگذارید

حضور سید حسن نصرالله در بین عزاداران حسینی در بیروت

سید حسن نصرالله در مهمانی روز عاشورا که در ضاحیه جنوبی بیروت به انجام رسانده شد، حضور یافت.

تصویر و عکس   حضور سید حسن نصرالله در بین عزاداران حسینی در بیروت

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از شبکه خبری المیادین، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در مهمانی روز عاشورا که در ضاحیه جنوبی بیروت به انجام رسانده شد حضور یافت.

نصرالله بعد از حضور در این مهمانی در جمع عزاداران حسینی در روز عاشورا در میدان عاشوراء واقع در ضاحیه جنوبی بیروت به سخنرانی توجه کرد.

دبیر کل حزب الله لبنان در ابتدای سخنرانی خود از حضور ملت لبنان در این روز بزرگ قدردانی کرد و این حضور را علامت عشق و آمادگی آنها برای از جان گذشتی آگاهی داشت.

نصرالله در ادامه به خانواده شهدای انفجار روز پیش در کابل پایتخت افغانستان و بغداد تسلیت نقل کرد.

وی اضافه کرد که امسال نسبت به سال های گذشته انفجارها کمتر شده بود و این اتفاق به خاطر پیروزی های رزمندگان در تمامی جبهه ها بود.

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه در رابطه با مسئله یمن به سخنرانی توجه کرد و تاکید کرد: عنوان راهپیمایی امروز ما در ضاحیه، صور، بعلبک و الهرمل غربی اعلام همبستگی با ملت، ارتش و کمیته های مردمی مقاوم و مظلوم یمن است.

نصرالله نقل کرد که جنگ تحمیلی عربستان علیه یمن نشانگر کینه و انتقامی است که نظام عربستان علیه یمن در سینه دارد و این میزان از قتل و کشتار و خرابی جنگی برای اهداف سیاسی نیست؛ بلکه کینه واهبی عربستان را نمایان میکند؛ کینه ای که می خواهد از اراده ملت یمن انتقام بگیرد.

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه تاکید کرد که امروز در یمن صحنه ای همچون صحنه کربلاء وجود دارد؛ صحنه قربانیان و جسدهای تکه تکه شده در صنعا و تمامی نقاط یمن، در یمن صحنه های غم و اشک وجود دارد و همزمان صحنه هایی از قهرمانی و مقاومت در برابر ابزارهای کشتار عربستان و ایالات متحده وجود دارد. یمن هیچ گاه در برابر این جنگ سر خم نخواهد کرد.

وی در ادامه به سخنان امام خامنه ای در رابطه با یمن اشاره کرده و نقل کرد: در این نبرد بینی آل سعود به خاک مالیده خواهد شد.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین خطاب به ملت و ارتش یمن نقل کرد: به خداوند اطیمنان کنید و سر خود را به خدا بسپارید که خداوند شما را ول نخواهد کرد و شما را در برابر این سرکشان متوحش کمک خواهد کرد.

سید حسن نصرالله در ادامه سخنان خود به مسئله فلسطین توجه کرد و نقل کرد: بسیاری بر روی شکست انتفاضه قدس حساب کرده بودند؛ ولی عملیات چندین روز پیش اثبات کرد که این انتفاضه همچنان در روح و دل های جوانان فلسطین زنده است.

وی نقل کرد: اسرائیلی ها که از خارج به سرزمین های اشغالی می آیند خواهند فهمید که فلسطین برای آنها سرزمین مرگ و خون خواهد بود و اسرائیلی ها باید با خانواده های خود به کشورهایی برگردند که از آنجا آمده اند.

نصرالله تاکید کرد که چانه خانمی با اسرائیلی ها چیزی را عاید ملت فلسطین نخواهد کرد و اسرائیل به صورت دائم از ایالات متحده سلاح های تازه و حمایت نامحدود میگیرد. کلینتن و ترامپ برای حمایت مطلق از اسرائیل با هم مسابقه میدهند و فلسطین هیچ مکانی در هیچ مناظره ای ندارد.

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: ما در لبنان هر روز با سرزمین فلسطین و نبرد با اسرائیل تجدید عهد می کنیم و ملت فلسطین راه و سرنوشت خود را به خوبی می شناسد و به این شیوه خود ادامه می دهد.

سید حسن نصرالله در ادامه سخنان خود به مبارزه ملت بحرین در برابر نظام حاکم بر این کشور اشاره کرد و نقل کرد: پایبندی ملت بحرین به رهبر و آرمان خود و همچنین مقاومت این ملت که از حقوق قانونی خود دست برنمی دارد را گرامی می داریم.

السید نصر الله: یأتی العاشر هذا العام وقائد حسینی یحاصر فی الدراز وحوله حشود یملأون ساحة الفداء حول المنزل دفاعا عن حسینهم

لسید نصرالله: نحیی فی شعب #البحرین تمسکهم بمطالبهم ونقول لهم إصبروا وصابروا ورابطوا على الحق الذی أنتم علیه

السید نصر الله: #البحرین بلد امتلأت بسجونه بالعلماء والقادة السیاسین وأصحاب الرأی والشباب من أجل مطالبتهم بالحریة وأبسط الحقوق

السید نصرالله: المقاومة الاسلامیة فی #لبنان لن تخلی المیدان فی مواجهة "#إسرائیل"

السید نصرالله: فی #سوریا أبناؤنا ورجالنا یدافعون عن المقاومة وفلسطین وعن شعوب المنطقة وعن التاریخ والمستقبل

السید نصرالله: ستبقى عین المقاومة على الحدود الشرقیة فی مواجهة التکفیریین

السید نصرالله : هناک من یراهن على تعبنا وتشویه سمعتنا وکسر رایتنا ولکن من ضمن إحیاء ذکرى عاشوراء نقول لهم هیات منا الذلة

در حال تکمیل…..

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در اصفهان
پیام تسلیت رحمتی به امید ابراهیمی
فیلم مستد معماریِ با بحث فرهنگ در معماریِ ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم ولادت و فوت خورشید ( آپارات ) -دانلود و پخش
خبر زنده؛ پرسپولیس ۰ نفت آبادان ۰
کلیپ فیلم محققان معتقد ۲
تسلیت ستاره های استقلال و پرسپولیس به امید ابراهیمی
ویدیو فیلم سیم حافظه دار ( آپارات )
تشویق هواداران نفت از سوی پرسپولیسی ها/ حضورنامحسوس جناب خان در ورزشگاه آزادی
تساوی یک نیمه ای ذوب آهن و استقلال خوزستان
گواردیولا: من و رئال مادرید به درد هم نمی خوریم
دانلود آهنگ جدید سبحان شرافتی هوای سرد غم
هروی: بچه ها از گروه مرگ بالا آمدند/ ما شایسته قهرمانی هستیم
روزنامه استقلال جوان موقتاً تعطیل شد
کیلیپ فیلم اهداء ب……;) +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم سه سال تحصیلمون در یک دید
ویدیو فیلم موسیقی مطلوب من ( این سبک ) ( آپارات )
فیلم رقصیدن پسر کوچولو در نماز منزل مدرسه ( آپارات ) -دانلود و پخش
آگهی استخدام در شرکت داروسازی جی فارمد اسپادانا
ویدیو فیلم راهکاری بسیار برتر برای شمردن پول ( آپارات )
تبلیغات