نوکیا تن شرکت گوگل را لرزاند


با دیگران به اشتراک بگذارید

نوکیا تن گوگل را لرزاند

تصویر و عکس نوکیا تن گوگل را لرزاند

با افزایش نیاز کاربران به سرعت بالای اینترنت در سال‌های اخیر و همچنین تحول رویکرد شبکه های تلویزیونی به سرویس های آنلاین، جنگی پر سر و صدا بین شرکت ها و ISP های گوناگون برای افزایش سرعت و کیفیت سرویس های اینترنت در حال رخ دادن است.

به گزارش کلیک، در حال حاضر سریع‌ترین اینترنت های موجود را قادر هست Google Fiber و Verzion FIOS آگاهی داشت اما به چشم مییاید رقیبی نه چندان جدید کار نیز پا به این کارزار قرار داده باشد.

نوکیا به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد سرعت جابجایی اطلاعات را تا ۱۰۰۰ برابر بیشتر از Google Fiber زیاد کند. سرعتی یک ترا بایتی که برابر با ۱۰۰۰ گیگابایت در ثانیه است. این تکنولوژی جدید که از فیبری خاص بهره میگیرد حاصل همکاری Nokia Bell Labs، دانشگاه تکنولوژی مونیخ و گروه اختراعات Telekom است.

چنین سرعتی به کاربران اجازه خواهد داد که تمامی فصل های سریال دوست داشتنی Game of Thrones را در یکی دو ثانیه گیرند. هرچند باید به این موضوع اشاره کنیم که چنین سرعتی در جهان قرار می داری در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت و حتی اگر امکان پذیر باشد گران سرسام آور خواهد داشت.

وقت عرضه این تکنولوژی به بازار نا مشخص است اما چنین کشفی آینده جهان اینترنت را به ما نمایان خواهد کرد. امکان می دارد تا چندین سال آینده نگاهی که به Google Fiber خواهیم داشت به نگاهی که امروز به اینترنت های DialUp داریم برابری کند.

*با تشکر از حسن انتخاب شما*

گردآوری توسط: بهنام ذ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کيست کز روی کرم با ما وفاداری کند
««« »»»
بر جای بدکاری چو من يک دم نکوکاری کند

نوکیا تن شرکت گوگل را لرزاند

TT / 40 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال